Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

NEWS


БЛОГ

NPV

Про автора NEWS

Теги користувача

помощь     

» Помощь на дорогах

Наступило зимнее время, время увеличение аварий и опасности на дорогах. Скользкие дороги, большие сугробы, всё это служит помехой для нормальной поездки по городу. Чтобы себя обезвредить, многие стараются не садиться за руль своего автомобиля, а ездят на общественном транспорте. Для  того чтобы решить проблемы на проезжой части Необходимо обратится в техпомощь подробнее на сайте avtogudvin.ru.

теги: помощь
12 Лютого 2014, 08:17:58 259 0Популярні новини

Останні фото та відео