Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Отличница


БЛОГ

Катя Митина

 

Теги користувача

» 26 октября в Харькове заминировали три избирательных участка

Сегодня, 26 октября, проходят выборы в Верховную раду Украины. Несмотря на то, что избирательная кампания началась только недавно, город Харьков уже успел выделиться. В милицию поступило сообщение о взрывчатках на трех избирательных участках.

 

Вслед за областью, где на одном из избирательных участков сегодня утром искали бомбу, неизвестные "заминировали" участки и в Харькове. <a href="http://vesti24.net">Читать далее</a>

 

теги: выборы,верховная рада
27 Жовтня 2014, 16:38:58 245 0Популярні новини

Останні фото та відео