Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Сурков


БЛОГ

Саша Карась

 

Теги користувача

» Вилочные погрузчики в СПб

Вилочный погрузчик является одним из самых распространенных погрузчиков используемые для погрузки и разгрузки различных грузов как в промышленности так и в частном секторе. В общем случае распространенные погрузчики с дизельными двигателями грузоподъемностью до тридцати тонн, но модификации позволяют купить вилочный погрузчик СПб с самыми разными характеристиками. Двигатели в основном устанавливаются немецкие а сами собираются в Китае, двигатели могут быть дизельными и газовыми

теги: купить вилочный,вилочные погрузчики
8 Грудня 2014, 11:37:03 248 0Популярні новини

Останні фото та відео