Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Сурков


БЛОГ

Саша Карась

 

Теги користувача

» Купить ричстакер в СПб

Ричстакер это погрузчик который предназначен для разгрузки контейнеров, погрузки их на прицепы или сборки их в портах. Где же можно купить ричстакер СПб? Прежде всего в России присутствует много фирм которые предлагают свои услуги в прямых поставках и продаж погрузчиков для контейнеров в СПб. Компания операционная Плюс официальный поставщик портовой техники в Санкт Петербурге предлагает широкий ассортимент погрузчиков для контейнеров.

теги: купить ричстакер,купить ричстакеры
8 Грудня 2014, 11:39:14 190 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео