Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Сурков


БЛОГ

Саша Карась

 

Теги користувача

» Спутниковое оборудование в Украине

Спутниковое телевидение и спутниковое оборудование (Украина) сегодня обеспечивает высококачественную цифровую трансляцию сотен каналов, различных по тематике и наполнению. Современное оборудование для спутникового ТВ откроет доступ к информационным и развлекательным телепрограммам российских, украинских и зарубежных каналов на ваш выбор.Спутниковое оборудование (антенна, ресивер и конвертер) даст возможность просматривать только интересные вам программы – новости, спортивные состязания, музыкальные и кино новинки, документальные фильмы и другой контент.Популярні новини

Останні фото та відео