Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Галя


БЛОГ

Галина

 

Теги користувача

» Вітаю!

Привіт усім! Сьогодні зареєструвалась на цьому сайті. Дуже гарний, мені подобається. В якості привітання розповім трохи про себе. Мене звуть Галина. Працюю в студії дизайну "Вікторія" в Харкові (кому цікаво, ось сайт). Дуже подобається там працювати, гарна команда. У вільний час займаюся музикою (гітара). Люблю кішок і собак =). Кому цікаво поспілкуватися, пишіть. Люблю нові знайомства.

теги: привіт
11 Грудня 2014, 10:23:38 158 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео