Суспільство

20 Березня 2013

Ксенія ЖУЖА Фото promelectronser.ucoz.ru

1564

Ціна деяких імпортних товарів може зрости через маркування

Нові закони диктують нові правила. Відтепер частина продукції іноземного походження повинна мати національний знак відповідності.

 “Наразі перелік товарів, котрі підлягають обов’язковій сертифікації в Україні, суттєво змінився. Приблизно половина товарів, — наприклад, складна побутова техніка — вилучені із цього списку і підпадають під певні технічні регламенти. Про відповідність регламентам свідчить національний знак відповідності, котрий має стояти на продукції”, - пояснив представник ДП “Хмельницькстандартметрологія” Андрій Лобанов.

Чи продають хмельницькі підприємці товари з належними знаками відповідності, буде контролювати держінспекція у справах захисту прав споживачів. Мінімальний штраф за відсутність національного знаку відповідності становитиме 2550 грн., максимальний — 4250 грн.

“Незважаючи на те, що обов’язкова сертифікація груп технічно складних побутових виробів законодавчо відмінена, проблем у сфері торгівлі не поменшало. І головне, що навіть найзаконослухняніші підприємці не в змозі розібратися з усіма вимогами нової системи технічного регулювання, - наголосила голова правління Товариства споживачів Хмельницької області Ірина Назаревич. - Що стосується інтересів споживачів, то підвищення ціни товару через те, що він має в обов’язковому порядку направлятися у Київ для маркування національним знаком відповідності, не може не турбувати споживачів”.

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До темиX
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»