Ціна деяких імпортних товарів може зрости через маркування

Автор фото: promelectronser.ucoz.ru.

Нові закони диктують нові правила. Відтепер частина продукції іноземного походження повинна мати національний знак відповідності.

 “Наразі перелік товарів, котрі підлягають обов’язковій сертифікації в Україні, суттєво змінився. Приблизно половина товарів, — наприклад, складна побутова техніка — вилучені із цього списку і підпадають під певні технічні регламенти. Про відповідність регламентам свідчить національний знак відповідності, котрий має стояти на продукції”, - пояснив представник ДП “Хмельницькстандартметрологія” Андрій Лобанов.
Чи продають хмельницькі підприємці товари з належними знаками відповідності, буде контролювати держінспекція у справах захисту прав споживачів. Мінімальний штраф за відсутність національного знаку відповідності становитиме 2550 грн., максимальний — 4250 грн.
“Незважаючи на те, що обов’язкова сертифікація груп технічно складних побутових виробів законодавчо відмінена, проблем у сфері торгівлі не поменшало. І головне, що навіть найзаконослухняніші підприємці не в змозі розібратися з усіма вимогами нової системи технічного регулювання, - наголосила голова правління Товариства споживачів Хмельницької області Ірина Назаревич. - Що стосується інтересів споживачів, то підвищення ціни товару через те, що він має в обов’язковому порядку направлятися у Київ для маркування національним знаком відповідності, не може не турбувати споживачів”.


Система Orphus
Коментувати:
Коментарів - 0:
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу  залишати коментарі!
Будь ласка,  зареєструйтеcя  або виконайте  вхід  під своїм акаунтом!

До теми

Популярні новини

Останні фото та відео

> <
  • О. Симчишин про свій рік у владі

  • «ЗНО 2015»

  • «Штурм СБУ в Хмельницькому»

  • МОБІЛІЗАЦІЯ
    Гаряча лінія


Курси валют на 30.03.2015
купівля
продаж
23.45
23.59
25.507
25.656
0.406
0.409

ссылочка

Фото

Майже 300 офіцерів достроково випустили з прикордонної академії