Ціна деяких імпортних товарів може зрости через маркування

Фото: promelectronser.ucoz.ru

Нові закони диктують нові правила. Відтепер частина продукції іноземного походження повинна мати національний знак відповідності.

 “Наразі перелік товарів, котрі підлягають обов’язковій сертифікації в Україні, суттєво змінився. Приблизно половина товарів, — наприклад, складна побутова техніка — вилучені із цього списку і підпадають під певні технічні регламенти. Про відповідність регламентам свідчить національний знак відповідності, котрий має стояти на продукції”, - пояснив представник ДП “Хмельницькстандартметрологія” Андрій Лобанов.
Чи продають хмельницькі підприємці товари з належними знаками відповідності, буде контролювати держінспекція у справах захисту прав споживачів. Мінімальний штраф за відсутність національного знаку відповідності становитиме 2550 грн., максимальний — 4250 грн.
“Незважаючи на те, що обов’язкова сертифікація груп технічно складних побутових виробів законодавчо відмінена, проблем у сфері торгівлі не поменшало. І головне, що навіть найзаконослухняніші підприємці не в змозі розібратися з усіма вимогами нової системи технічного регулювання, - наголосила голова правління Товариства споживачів Хмельницької області Ірина Назаревич. - Що стосується інтересів споживачів, то підвищення ціни товару через те, що він має в обов’язковому порядку направлятися у Київ для маркування національним знаком відповідності, не може не турбувати споживачів”.


Система Orphus
Коментарів - 0:
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу  залишати коментарі!
Будь ласка,  зареєструйтеcя  або виконайте  вхід  під своїм акаунтом!

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоГарячі лінії

> <

Архів новин

<<07 Жовтня 2015>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31