Суспільство

4 Квітня 2013

Северина Ропек Фото ngs24.ru

1709

На Хмельниччині горіли автівки

Власникам автомобілів прийшлося несолодко.

Вчора близько 04.00 години в Кам`янці-Подільському, по вулиці Огієнка, в дворі будинку, загорівся автомобіля «Фольксваген», що належить 23-річному місцевому жителю, та «Форд», що належить 50-річному місцевому жителю, повідомили в УМВС України в Хмельницькій області. Сума матеріальних збитків та причина пожежі встановлюється. Під час гасіння пожежі один із власників автомобіля отримав тілесні ушкодження у вигляді термічних опіків першого та другого ступенів лівої руки.

Цієї ж ночі, в Шепетівці, горів автомобіль марки «Мазда 323», що належить 46-річній місцевій жительці. Пожежею пошкоджено електропроводку, два передніх колеса, деталі відсіку двигуна, панель автомобіля. Причина пожежі та вартість збитків також встановлюється.


 

Поділитися:Система Orphus

Додати коментар на сайт

Додати коментар через Facebook

Додати коментар через Vkontakte

До теми


» В зоні проведення антитерористичної операції вбили солдата з Ізяслава (1386) » Поблизу луганського аеропорту загинули два хмельницькі спецпризначенці (908) » «Лімузином Ядухи», який обіцяли «пустити з молотка», користується Прус (880) » І знову Віче! Влада, бізнес, активісти і політики об’єднаються заради військових? (439) » Хмельниччина: за “злиття” інформації міліціонера оштрафували... на 1000 гривень (414) » Військовослужбовці, призвані під час мобілізації пройдуть обов’язкову індивідуальну підготовку та бойове злагодження у складі штатних підрозділів (ІНФОГРАФІКА) (333) » Суд по Червонюку знову відстрокував розгляд справи (299) » Хмельницький умілець зі стартового пістолета зробив бойовий (158) » Третя черга часткової мобілізації проводиться з метою підтримання обороноздатності держави та завершення проведення АТО (154) » Поштарі Хмельниччини зібрали гуманітарну допомогу для наших військових у зоні АТО (119)
X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»