Євромайдан. Рік по тому

1 Січня 2014

Ангеліна Мовчан

1288


Новий рік. Ми розважались, як могли!

Перший день Нового року. Одні відсипаються після бурхливої ночі, інші вже активно «обривають» телефонні лінії, вітаючи друзів-рідних-знайомих із роком, що вже прийшов.

Але факт залишається фактом: новорічна ніч – це вже історія. Якою вона була? Для всіх різною, але для кожного по-своєму особливою.

Ти де святкуєш Новий рік?

- На Майдані...

- В ресторані-вдома-за кордоном...

- В інтернеті...

- ... свій варіант.

Таке враження складається, коли читаєш новини у соціальних мережах чи запитуєш друзів під час телефонної розмови.

І справді, значна частина українців, і хмельничан в тому числі, зустріли Новий 2014 рік на Євромайдані у столиці. Лідери Євромайдану подарували усім присутнім Різдв’яний вертеп, а активісти тим часом пригощали усіх традиційним новорічним олів’є.


<>


 


 Учасників новорічного Євромайдану та усіх, хто спостерігав за дійством у прямому ефірі, привітали лідери опозиції.

Замість традиційного вже привітання президента, більшість дивилися «Звернення українців до Президента», яке записали активісти Євромайдану.


<>


Тисячі українців та гостей після того, як стрілки годинника ознаменували перші секунди Нового року, на майдані Незалежності в Києві заспівали національний гімн. За даними ТВІ, його виконання фіксували представники Книги рекордів Гіннеса за допомогою міні-вертольотів. За умови, якщо українців виявиться більше, ніж 125 тисячі осіб, країна може перевершити індійський рекорд виконання національного гімну. За попередніми оцінками, українців на Майдані було понад 100 тисяч.


<>


Ті, хто не зміг потрапити в новорічну ніч на Майдан, брали участь у всеукраїнській акції «45 мільйонів дуль». Так українці висловили своє ставлення до Президента.  


 Фото із соціальної мережі Фейсбук.


Хмельничани, які не поїхали до столиці, прийшли до головної ялинки у Хмельницькому, де о другій ночі усіх привітав міський голова Сергій Мельник. До речі, ще вдень, 31 грудня, представники опозиції повідомляли, що у новорічну ніч на Хмельницькому Євромайдані планується флеш-моб. Хмельничани, ніби то, відразу після привітання мера, мали розгорнути величезний прапор України і всі разом урочисто виконати гімн. Але... чи то плани змінилися, чи просто організатори проспали... але новорічного гімну у Хмельницькому не почули. На жаль.Фото Лесі Стебло.

 

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До темиX
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»