«Спортлідерці» на власному паркеті поступилися житомирянам

Спорт 1952

Хмельничани не зуміли втримати переможного рахунку.

У шостому турі Першої футзальної ліги України до хмельницького «Спортлідера-2» завітав житомирський «ІнБев».
Матч проходив на зустрічних курсах, команди створювали велику кількість гольових моментів, а у першому таймі організували справжню перестрілку. Рахунок першими відкрили гості, але хмельничани не лише відновили паритет, але й вийшли вперед.
«Спортлідер-2» часто грішив помилками у захисті — це і призвело до ще трьох пропущених голів до перерви.
Після перепочинку суперники обмінялися взяттями воріт, а далі господарі поля «посипалися». У підсумку житомиряни перемогли із рахунком 7:3.
Завтра ж, 15 січня, на паркет вийде основа — о 12:00 «Спортлідер+» зіграє із «Єнакієвцем» (Єнакієво).

«Спортлідер-2» - «ІнБев» 3:7 (2:4)
Голи: Атаманюк 8, Філь 9, Засенко 23 — Саківський 7, 14, 34, Киришин 10, 23, Литвиновський 11, Директоренко 39.