Взяти максимум очок не вдалося

Спорт 1570

Хмельницький «Новатор» у Лубнах зіграв чергові матчі чемпіонату України в вищій лізі групи «А». Суперником хмельничан став аутсайдер першості – «Фаворит». Вболівальники «Новатора» сподівалися на те, що їхня команда привезе з Полтавщини шість очок. Однак, хмельничани не спромоглися продемонструвати 100 відсотковий результат, чим ускладнили собі турнірне завдання. Осічка сталася в перший ігровий день. «Новатор» розпочав вдало, «взявши» першу партію з рахунком 25:23. Другу – програв - 25:19. Але в третій просто не залишили жодного шансу «Фавориту», здолавши його з рахунком 25:16. Здавалося, що перемога вже в «кишені». Але господарі майданчика були іншої думки. 26:24 та 15:12 – такі рахунки четвертої та п’ятої партій, які дозволили команді з Полтавщини перемогти в матчі з рахунком 3:2. Справжня битва розгорнулася і наступного дня. Дві партії поспіль «Новатор» перемагав суперника з рахунком 29:27, а в третій поступився – 28:26. І все ж таки, хмельничани вирішили долю матчу в четвертій партії, перемігши «Фаворит» з рахунком 25:18. Чотири очки на виїзді дозволили зберегти «Новатору» за собою третю сходинку в турнірній таблиці. Щоправда, хмельничани її ділять разом із «МВК Одеса-Діамант». В наступному турі «Новатор» в Івано-Франківську гратиме проти лідера чемпіонату «Факела». Матчі між цими командами в Хмельницькому завершилися перемогами івано-франківців.