Хмельницькі самбісти привезли вісім нагород з чемпіонату України

Спорт 2091

Троє наших земляків стали чемпіонами країни.

Досить успішним був для хмельничан чемпіонат України з бойового самбо. Наші спортсмени вісім разів піднімалися на призовий п'єдестал, а троє з них приміряли “золото”.

Серед дорослих чемпіоном України став Павло Кущ з Хмельницького. Подолянин у ваговій категорії до 82 кілограмів у фіналі був сильнішим за полтавчанина Івана Загубиногу. Також серед чоловіків третє місце посів наш Олександр Марчук, який виступав у вазі понад 90 кілограмів.

Решту нагород представники Хмельниччини виграли серед юнаків: Ігор Грохольський та Євгеній Лісовський були найсильнішими у вагових категоріях до 57 та 62 кілограмів відповідно. За крок від чемпіонства зупинився Назарій Галушко — він у фіналі поступився киянину Ігору Малошевичу (вага до 42 кілограмів).

Ще чотири “бронзи” в активі Олександра Марчука (вага понад 90 кілограмів), Сергія Костюка (вага до 57 кілограмів) та Вадима Роїка (вага до 62 кілограмів).