Хмельницький борець виграв “бронзу” на світовому Гран-Прі у Парижі

Спорт 1786
unitedworldwrestling.org
Хмельничанин Павло Олійник (другий праворуч) виграв бронзову медаль. Фото: unitedworldwrestling.org

Павло Олійник зупинився за крок від фіналу, проте у боротьбі за третє місце призового п'єдесталу був найсильнішим.

На світовому Гран-Прі з вільної боротьби, який пройшов у Парижі, хмельничанин Павло Олійник був одним із небагатьох українських спортсменів, кому вдалося здобути нагороду, бодай навіть бронзову.
Подолянин виступав у ваговій категорії до 97 кілограмів. У кваліфікації Павло здолав угорця Атіллу Щміка - 3:1, а у чвертьфіналі перед Олійником не встояв поляк Радослав Баран — 4:0. Проте за крок до фіналу представника Хмельницького зупинив іранець Мухамед Мухамедіан (1:3).
Павлу Олійнику довелося боротися за “бронзу”, яку він виграв у китайця Ксяоченга Чю — 4:0.
Окрім хмельничанина, на призовий п'єдестал піднявся також донеччанин Олександр Хоцянівський. В його активі золота медаль у вазі до 125 кілограмів.