Хмельницькі боксери стали переможцями міжнародного турніру у Литві

Спорт 1926
зі сторінки Степана Грекула у
Степан Грекул (у центрі) виграв золото на Міжнародному турнірі у Литві.. Фото: зі сторінки Степана Грекула у

На рахунку наших спортсменів два “золота” та одне “срібло”.

Троє боксерів з Хмельницького виграли нагороди Міжнародного турніру пам'яті Дана Позняка, який пройшов у литовському Вільнюсі. Змагання зібрали спортсменів 1997-1998 років народження з понад десяти країн Європи.
Одразу двоє бійців з Хмельницького приміряли нагороди найвищого ґатунку. Сергій Чайка виступав у ваговій категорії до 69 кілограмів. Свою переможну ходу на турнірі хмельничанин завершив ефектним технічним нокаутом у третьому раунді фінального поєдинку проти поляка Себастьяна Вікторчака. А Степан Грекул тріумфував у вазі до 81 кілограма, перемігши у фіналі угорця Роланда Ерделі — 3:0.
Менше пощастило В'ячеславу Гаврилюку — у фіналі йому протистояв австрієць Олександр Мраовіч (вагова категорія понад 91 кілограм). Бронзовий призер Європи серед юніорів та молоді з Австрії переміг у цій дуелі з рахунком 3:0. Таким чином хмельничанин став срібним призером змагань.