Гран-Прі з фехтування в Москві: те, що не вдалося подолянкам, підкорила миколаївчанка

Спорт 2000
Ольга Харлан із Миколаєва перемогла в Москві. Найкраща з подолянок - Аліна Комащук. Вона 15-та. Фото: Федерація фехтування України

У столиці Росії відбувся фінальний турнір серії Гран-Прі, в якому взяли участь три фехтувальниці з Хмельниччини

Щоправда, жодній з них не вдалося дійти до фінальних сутичок. Так, Галина Пундик у підсумковому протоколі опинилася аж на 98 позиції. Ще одна шаблістка з Нетішина – Ольга Жовнір, посіла 37 місце. Найкращою з подолянок стала Аліна Комащук. 22-річна фехтувальниця посіла 15 місце.

Але те, що не вдалося нашим спортсменкам, підкорила Ольга Харлан із Миколаєва. Лідер жіночої збірної України з фехтування на шаблях стала переможницею турніру.

Тепер на наших фехтувальниць очікують найважливіші старти сезону – чемпіонати Європи та світу, а також перші Європейські ігри.