Європейські ігри: хмельничани у фіналах, але без нагород. Поки що

Спорт 2421
Поки що представники Хмельниччини в Баку не здобули нагород
Поки що представники Хмельниччини в Баку не здобули нагород. Фото: baku2015.com

Двоє з тринадцяти подільських спортсменів вже мали змогу поборотися за нагороди першиї Європейських ігор, які проходять у Баку

Веслувальники Дмитро Янчук та Інна Грищун, пробившись до фіналів, сьогодні зранку завершили свої виступи. Так, Інна Грищун у складі екіпажу байдарки-четвірки на 500 метрів, виграла в збірних Росії, Великобританії та Франції. Однак, попереду української збірної опинилися збірні Угорщини, Німеччини, Польші, Румінії та Сербії. Українки посіли шосте місце, поступившись угоркам майже трьома секундами. До «бронзи», яку здобули польки, Грищун та компанії не вистачило всього півтори секунди.

Дійшов до фіналу і Дмитро Янчук, який разом із львів’янином Тарасом Міщуком змагалися в каное-двійці на дистанції тисяча метрів. У вирішальному заїзді наша двійка ще за 250 метрів до фінішу посідала друге місце, однак на фініш українці приїхали п’ятими, програвши переможцям із Білорусії 1,1 секунди. Випередили Янчука та Міщука й росіяни, німці та угорці.

Нагадаємо, у перших Європейських іграх, які проходять у столиці Азербайджану, беруть участь 13 подільських спортсменів.