Спортсменка з Нетішина в Росії виборола європейську «бронзу»

Спорт 2004
Для 20-річної нетішинки Вікторії Ткачук бронзова нагорода в естафеті серед дорослих - успіх. Фото: uaf.org.ua

У Чебоксарах завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики

Єдиною представницею Хмельниччини в складі збірної України на цих змаганнях стала Вікторія Ткачук з Нетішина. Легкоатлетка, який лише 20 років, змагалася в двох дисциплінах. Спочатку Вікторія в бігу на 400 метрів посіла сьому місце.

Натомість без нагород із Росії вона не їде. В останній день змагань відбулася жіноча естафета 4 по 400 метрів, в якій взяла участь і наша спортсменка. Вікторія, разом із Ольгою Земляк, Аліною Логвіненко та Ольгою Бібик, виграли свій забіг, а в підсумковому протоколі посіли третє місце. Краще за наших дівчат пробігли лише росіянки та француженки.

Тепер Вікторія Ткачук готуватиметься до молодіжного чемпіонату Європи, який з 9 по 12 липня пройде в Естонії.