Хмельницька легкоатлетка повертається з Тбілісі

Спорт 2341
Змагання у Тбілісі завершуються. Єдина представниця Хмельниччини - Анастасія Колотій, повертається додому. Фото: tbilisi2015.com

На Європейському юнацькому олімпійському фестивалі Анастасії Колотій не вдалося втрутитися в боротьбу за нагороди.

Юна хмельницька легкоатлетка Анастасія Колотій повертається з Тбілісі, де добігають до завершення Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Хмельничанка, як відомо, змагалася у двох дисциплінах – звичному для себе секторі стрибків у довжину та вперше приймала участь у естафетному бігу 4 по 100 метрів.

У секторі стрибків у довжину Колотій не вдалося показати свої кращі якості. Із результатом 5 метрів 16 сантиметрів, Настя не змогла пробитися до фіналу, а тому фінішувала на 12 місці. В естафеті, де разом із хмельничанкою за збірну України бігли ще й Ірина Марчак, Вікторія Гринько та Аліна Шух, наша четвірка також не потрапила до фіналу, посівши загальне 14 місце.