Футзальний турнір у Хмельницькому: херсонська команда вистояла перед «Спортлідером+»

Спорт 1876
Дмитру Михайленку вдавалося втікти від гравців Продексіму, але забити... ні йому, ні іншим хмельничанам сьогодні не вдалося. Фото: автора

На «Кубку свободи» зафіксована друга нічия. І знову її можна віднести в актив херсонського «Продексіма».

Сьогодні у першому матчі другого туру «Кубка свободи-2015», який відбувається в Хмельницькому, зійшлися хмельницький «Спортлідер+» та херсонський «Продексім». Два тайми по 25 хвилин так і не визначили переможця. Крім цього, жодна з команд навіть не змогла забити хоча б один гол. А моментів було безліч. Щоправда, більша частина яких виникала біля воріт «Продексіму». Утім, голкіпер херсонської команди Дмитра Халоша виручав свою команду, а тому його можна назвати кращим гравцем у цьому протистоянні.

Відзначимо й те, що хмельничани ще в середині першого тайму отримали шанс відкрити рахунок, коли мали чисельну перевагу на дві хвилини за те, що гравець «Продексіма» Віктор Бакум отримав другу жовту картку. Але реалізувати свою більшість, як і бодай один момент, «Спортлідеру+» не вдалося. Нічия – 0:0.
Форвард "Продексіму" Михайло Волянюк сьогодні майже немав моментів для того аби забити "Спортлідеру+"
 У голкіпера хмельничан Богдана Тимощука у грі з херсонською командою вистачало роботи.
Голкіпер "Продексіма" Дмитро Халоша сьогодні був кращим у складі своєї команди.
Андрій Лисенко (№24) мав декілька моментів біля воріт суперника.
Голеадор "Спортлідера+" Дмитро Калуков непогано відпрацьовував у відборі м'яча.
Денис Мазний, новачок "Спортлідера+" рідко з'являвся на паркеті в матчі з "Продексімом".
Дмитро Мартинюк (№15) проти Михайла Волянюка з Херсону.
У матчі "Спортлідера+" з "Продексімом" було чимало позиційної боротьби.