Полтавська вода не підкорилася хмельницьким веслувальникам

Спорт 1655
Жодному спортсмену з Хмельницької області не вдалося здобути нагороду командної першості України з веслування. Фото: np.pl.ua

У Полтаві завершився командний чемпіонат України серед дорослих з веслування на байдарках та каное

Збірна Хмельницької області, за відсутності своїх лідерів Павла Алтухова та Дмитра Янчука, не змогла здобути хоча б одну нагороду. Найближчим до п’єдесталу був Юрій Мельник, який в байдарці-одиначці на дистанції 500 метрів посів шосте місце, а в спринті на 200 метрів був 10-им. На цій же дистанції ще один хмельничанин – Олександр Данюк, посів 22  місце. Виступав Данюк і на 1000-метрівці, де посів 28 сходинку, на 500-метрівці – 31-ий результат.

До десятки кращих зміг «заїхати» Ілля Грицак у змаганнях каноїстів на тисячу метрів. А ось на 500-метрівці Ілля став 24-им.
У змаганнях серед жінок кращий результат із наших продемонструвала Анжела Шемракович, яка в змаганнях байдарочників на тисячу метрів була 16-ою.
У загальнокомандному заліку збірна Хмельниччини посіла 25 місце.