Хмельницькі регбісти перемогли в Одесі

Спорт 1901
Мирослав Шуляк став самим результативним в складі РК Хмельницький, заробивши в Одесі 15 очок . Фото: з архіву автора

Відбулися матчі другого туру чемпіонату України з регбі-15 в Суперлізі.

Свій поєдинок РК «Хмельницький» проводив на виїзді – в Одесі. Там команді Олександра Мігунова та Олега Квасниці протистояв дебютант Суперліги місцевий клуб «Академія».

Перший тайм матчу видався доволі напруженим. Хмельничани, які вважалися фаворитом протистояння, хоч і вдалося піти на перерву з перевагою в рахунку, але не такою, яка б могла гарантувати їм перевагу – лише 19:9 на користь РК «Хмельницький». Та в другому таймі гості додали та дотиснули суперника. У підсумку – 55:19.

А ось в іншому матчі групи «А», в якій виступають хмельничани, харківський «Олімп» впевнено здолав київський «Ребелс» з рахунком 100:0. Саме із киянами РК «Хмельницький» проведе свій наступний  календарний матч у першості України з регбі-15. І знову на виїзді – в Києві. А потім вже 3 жовтня прийматиме вдома «Ребелс».

Між іншим, після матчів другого туру, в турнірній таблиці групи «А» лідирує «Олімп», а ось на другому місці – РК «Хмельницький».