Нетішинська шаблістка здобула «срібло» на етапі Кубка світу

Спорт 1935
Аліна Комащук в складі збірної України на етапі Кубка світу здобула срібну нагороду. Фото: zik.ua

Нагороду в командних змаганнях виборола Аліна Комащук.

У венесуельському місті Каракас відбувся етап Кубка світу з фехтування. Участь у ньому взяли три спортсменки з Хмельниччини. Ще один – змагався на етапі Кубка світу в Тбілісі.

Так у змаганнях серед чоловіків на шаблях, які пройшли в Грузії, Дмитро Пундик із Нетішина посів 73 місце. А в командних протистояннях Пундик разом із партнерами по збірній України у підсумковому протоколі фінішував на 14 місці.

А ось у Венесуелі в індивідуальних змаганнях шаблісток кращою з українок стала Аліна Комащук з Нетішина, яка посіла восьме місце. Галина Пундик та Ольга Жовнір – 49 та 76 відповідно. Натомість у командних змаганнях нашим дівчатам вдалося здобути нагороду. У складі збірної України виступала лише одна нетішинська спортсменка – Аліна Комащук. Вона, разом із іншими дівчатами по збірній, змогла дійти до фіналу, де поступилися росіянкам з рахунком 24:45.