Спорт 1857
Антон Савицький (у білому) вже має досягнення на міжнародній арені
Антон Савицький (у білому) вже має досягнення на міжнародній арені. Фото: eju.net

Сьогодні в столиці Словаччини стартує молодіжний чемпіонат Європи з дзюдо

Найголовніші континентальні змагання для дзюдоїстів віком до 23 років у Братиславі триватимуть до 15 листопада, участь в яких візьмуть 18 спортсменів з України.

Серед учасників чемпіонату Європи буде й один представник Хмельницького. У ваговій категорії до 100 кілограм за європейські нагороди побореться Антон Савицький, якому лише 20 років. Свою першу сутичку на чемпіонаті Європи хмельничанин проведе 14 листопада.

Тренерський штаб збірної України покладає неабиякі сподівання на виступ Антона, який нещодавно в Об’єднаних Арабських Еміратах здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів віком до 21 року. В липні цього року Антон на Кубку Європи серед 21-річних спортсменів також став призером змагань – виборов «срібло». А в жовтні на чемпіонату України серед дорослих хмельничанин претендував на «золото», але, зазнавши пошкодження, вирішив не ризикувати та відмовився від фінальної сутички, а тому став срібним призером.