Хмельницький борець вдало виступив у Білорусі

Спорт 3017
Олександр Романюк (перший ліворуч) став срібним призером чемпіонату Білорусі
Олександр Романюк (перший ліворуч) став срібним призером чемпіонату Білорусі. Фото: judoinfo.kiev.ua

У Могильові завершилася відкрита першість Республіки Білорусь із дзюдо.

Хмельничанин Олександр Романюк, який виступав у ваговій категорії до 100 кілограмів, став срібним призером змагань. На шляху до фіналу наш борець здолав трьох білорусів і лише у фіналі зазнав фіаско, посупившись Нікіті Свириду з Мінська.

Відзначимо, що на змаганнях у Білорусі, Олександр Романюк був єдиним представником нашої області в складі збірної України. Всього ж українські дзюдоїсти здобули вісім нагород: 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові.

А вже цього вік-енду в Парижі відбудуться черговий міжнародний турнір серії «Grand Slam». До Парижу в складі збірної України вирушає дунаєвчанка Ірина Кіндзерська, яка змагатимуть у ваговій категорії понад 78 кілограмів.