Хмельницький боксер став чемпіоном… Гомельської області Білорусі

Спорт 3168
Олексій Підмурняк став переможцем турніру в Білорусі в ваговій категорії до 60 кілограмів. Фото: Федерації боксу Хмельницької області

Ще двоє подолян здобули бронзові нагороди турніру.

У Гомелі завершився відкритий обласний турнір з боксу серед юніорів 2000-2001 року народження, участь в якому взяли не лише спортсмени з Білорусі, а України, Естонії, Литви та Чорногорії. У складі збірної України виступили й троє подолян, які повертаються з Білорусі з двома бронзовими та однією золотою медалями.

Бронзовими призерами змагань стали Тарас Бондарчук із Шепетівки та хмельничанин Роман Гаврилюк. А ось «золото» на рахунку Олексія Підмурняка з Хмельницького. Олексій, змагаючись у ваговій категорії до 60 кілограмів, впевнено дійшов до фіналу, в якому відправив білоруського спортсмена в нокдаун та святкував перемогу з рахунком 3:0.

Тепер боксерські баталії переміщуються до Хмельницького, де з 16 по 21 лютого пройде молодіжний чемпіонат України з боксу. Змагання розпочинатимуться в спорткомплексі «Епіцентр», що на вулиці Чорновала 88/2д, о 14.00.