Молодіжний чемпіонат України з вільної боротьби: дві нагороди хмельничан

Спорт 2620
За нагороди чемпіонату України змагалися спортсмени з 17 областей країни
За нагороди чемпіонату України змагалися спортсмени з 17 областей країни. Фото: bvufk.kiev.ua

У Білій Церкві відбулася першість країни серед юніорів та юніорок.

У змаганнях взяли участь спортсмени 1996-1998 року народження. Представники Хмельницької області в Білій Церкві здобули дві нагороди - срібну та бронзову.

У змаганнях серед юніорів у ваговій категорії до 120 кілограмів Павло Грохольський, поступившись в чвертьфіналі майбутньому віце-чемпіону Юрію Ідзінському зі Львова, зміг здобути бронзову медаль. Хмельничанин у втішних сутичках переміг борців із Донецька та Полтави і став призером змагань.

А ось Крістіна Шостацька, яка змагалася серед юніорок у ваговій категорії до 72 кілограмів, дійшла до фіналу змагань. У вирішальній сутичці 17-річна хмельничанка мінімально поступилася 19-річній Єлізаветі Сайдаковій з Херсону, ставши срібною призеркою чемпіонату України.