Футзал. «Сокіл» в одному матчі забив 19 голів!

Спорт 1557
Дмитро Мартинюк (у чорній формі) сьогодні забив чотири голи
Дмитро Мартинюк (у чорній формі) сьогодні забив чотири голи. Фото: з архіву

Хмельничани провели заключний матч групового етапу «Кубка Львівщини»

В останньому матчі групи «А» хмельницький «Сокіл» «не помітив» львівську команду «ЛДУФК-Енергія». Суперник, у складі якого виступають студенти, не зміг протистояти на рівних команді «Екстра-ліги».

Ще в першому таймі хмельничани забили 9 голів. А після перерви – ще 10! «Для нас це була тренувальна гра, - каже головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик. – Після вчорашньої прикрої поразки від «Урагану», хлопці засмутилися І це закономірно, адже, вважаю, ми повинні були вигравати. Ну, а сьогодні, враховуючи той факт, що львів’яни в двох попередніх матчах пропустили 17 голів, ставили завдання кожній з четвірок забити по 5 голів».

Попри таку перемогу з рахунком 19:0, «Сокіл» все одно посів першого місця в групі. Хмельничани – другі. А тому завтра, 10 вересня, зіграє матч за третє місце на «Кубку Львівщини». Суперником стане або львівська «Енергія», або юніорська збірна України U-19.