Хмельничанка після Олімпіади здобула друге поспіль «срібло»

Суспільство 1539
Марина Бех за 5 днів змогла двічі піднятися на п
Марина Бех за 5 днів змогла двічі піднятися на п'єдестали міжнародних турнірів з легкої атлетики. Фото: fb.com

Марина Бех допомогла збірній України посісти третє загальнокомандне місце на міжнародних змаганнях у Марселі.

Хмельницька легкоатлетка, яка на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро пробилася до фіналу змагань зі стрибків у довжину, другий тиждень поспіль здобуває нагороди на міжнародних турнірах.

Минулого тижня, а саме 8 вересня, Марина Бех у Ліхтенштейні взяла участь у змаганнях серії «Golden Fly». Завдякі спробі на 6,39 метрів, хмельничанка стала срібною призеркою турнірну.

А вчора, 13 вересня, в Марселі пройшли міжнародні змаганнях «Деканейшн». Збірна України набрала 102 очки, посівши третє. Перемогли французи (115 очок), другою стала збірна США (109 пунктів). Свій внесок у «бронзу» зробила і Марина Бех. Вона в секторі стрибків у довжину стала срібною призеркою.