Наш репортаж: команди з Полонного та Ярмолинець визначили чемпіона Хмельниччини (ФОТО+ВІДЕО)

Спорт 3593

Відбувся фінальний матч чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги.

За головний трофей першого дивізіону посперечалися «Полонь» з Полонного та «Евеліна» з Ярмолинець. Матч пройшов на хмельницькому СК «Поділля», куди завітали не лише хмельничани, а й вболівальники з Полонного та Ярмолинець.

Вже на початку гри футболістам з Полонного вдалося провести стрімку атаку, яка завершилася взяттям воріт «Евеліни». Та, як виявилося, це був не єдиний гол у цьому фіналі. «Полонь» грала краще та небезпечніше, тоді як футболістам з Ярмолинців мало що вдавалося в атакувальних діях.

Попри прохолодну погоду та слизьке поле фінал видався багатим на голи

У першому таймі футболістам "Евеліни" (в зеленому) не вдавалося вдало зіграти в атаці

Футболісти ФК "Полонь"  не раз загрожували воротам суперника

Ще до перерви команда з Полонного змогла тричі вразити ворота суперника. Віддати належне «Евеліні», гравці цієї команди не здалися й наприкінці першого тайму скоротили відставання в рахунку. А ось у другому таймі ярмолинчани почали діяти краще та створювати моменти біля воріт суперника. Навіть заробили пенальті й, реалізуй його, інтрига б в матчі повернулася б. Але Максим Мельник не зміг переграти голкіпера «Полоні» і рахунком не змінився 3:1. А вже наприкінці поєдинку команда з Полонного забила четвертий гол. Отож, 4:1 і «Полонь» - чемпіон.

Боротьба у матчі "Полоні" з "Евеліною" була безкомпромісною

Футболісти "Евеліни" намагалися врятувати матч, але "Полонь" була сильнішою

Ну, а в «малому» фіналі зустрілися «Кам’янець» з Нігина та «Квітневе» з Білогір’я. Із рахунком 2:1 перемогу святкували футболісти з Білогір’я, які й стали бронзовими призерами змагань.