clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Мотокоса від «Сімейної газети» поїде у Старокостянтинів

Більше 70 передплатників Сімейної газети (Подільский випуск) стали переможцями розіграшу

Більше 70 передплатників Сімейної газети (Подільский випуск) стали переможцями розіграшу. Фото: Володимира Гординського

Понад сімдесят передплатників видання отримали призи від улюбленої газети

Традиційно «Сімейка» провела розіграш призів серед своїх передплатників розігрує призи. Участь у розіграші взяли ті мешканці Хмельницької області, які передплатили газету на друге півріччя і надіслали передплатний абонемент на адресу редакції. Подарунки від улюбленої газети отримали понад сімдесят наших передплатників. Це — по три «Сімейні календарі» на кожен район, а також — кухонні рушники, кухонні дощечки, тертки, дечки, пледи, вентилятор, сковорідка, каструля, соковитичкач, інкубатор та головний приз — мотокоса.

Володарями призів стали:
МОТОКОСА
Мартинюк В.М., м. Старокостянтинів.
ІНКУБАТОР
Стринадко М.І., м. Кам’янець-Подільський.
СОКОВИТИСКАЧ
Суска О.В., с. Кащенці, Білогірський р-н.
КАСТРУЛЯ
Гендель Р.Л., с. Плужне, Ізяславський р-н.
СКОВОРІДКА
Шульжик Г.І., м. Хмельницький.
ВЕНТИЛЯТОР
Джирик О.Л., с. Велика Радогощ, Ізяславський р-н.
ПЛЕД
Гуменюк А.Д., с. Двірець, Ізяславський р-н.
НАБІР ДЕЧОК
Берегова Т.В., с. Горбасів, Летичівський р-н.
НАБІР ТЕРТОК
Овчарук Л.Г., с.Нефедівці, Кам’янець-Подільський р-н.
НАБІР КУХОННИХ ДОЩЕЧОК
Черсак В.А., смт Чемерівці.
НАБІР КУХОННИХ РУШНИКІВ
Білецька Е.Й., с. Стара Гута, Дунаєвецький р-н.

КАЛЕНДАР НА ХОЛОДИЛЬНИК (З МАГНІТОМ) ВІД «СІМЕЙНОЇ ГАЗЕТИ»
Міщук Л.В., с. Данилівка, Білогірський р-н.
Король П.О., с. Калюсик, Віньковецький р-н.
Ліщук Г.П., с. Купіль, Волочиський р-н.
Яцина М.О., с. Куманів, Городоцький р-н.
Швець О.М., с. Слобідка-Рахнівська, Дунаєвецький р-н.
Смульський А., м. Деражня.
Стецюк Р.П., с. Двірець, Ізяславський р-н.
Дих М.Ф., м. Красилів.
Лубенецька А., м. Кам’янець-Подільський р-н.
Захарченко Є., с. Лисогірка, Летичівський р-н.
Лисак Н.М., смт Нова Ушиця.
Шелест А.Г., с. Москалівка, Полонський р-н.
Поварчук Л., с. Хвощівка, Славутський р-н.
Павлюк Н.В., с. Пилявка, Старосинявський р-н.
Жук З.П., с. Самчики, Старокостянтинівський р-н.
Островська Л.Я., с. Борщівка, Теофіпольський р-н.
Пустовіт Н.В., с. Лісові Гринівці, Хмельницький р-н.
Загребельний М.І., м. Хмельницький.
Коваль Л.І., с. Пліщин, Шепетівський р-н.
Степаненкова Т.О., смт Чемерівці.
Ткачук Т.Л., с. Соколівка, Ярмолинецький р-н.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР-НОТАТНИК ВІД «СІМЕЙНОЇ ГАЗЕТИ»
Міщук В.С., с. Данилівка, Білогірський р-н.
Савіцький М.М., с. Ломачинці, Віньковецький р-н.
Панич-Сьвйонтик А.В., с. Завалійки, Волочиський р-н.
Черевик Л.І., м. Городок.
Кшановський А.А., с. Іванківці, Дунаєвецький р-н.
Кошельківська З.Ф., м. Деражня.
Бойко Г.В., с. Михнів, Ізяславський р-н.
Яковчук І.В., смт Антоніни, Красилівський р-н.
Маляр В.В., с. Гаврилівці, Кам’янець-Подільський р-н.
Макаренко Л.О., с. Русанівці, Летичівський р-н.
Савчук О.П., с. Слобідка, Новоушицький р-н.
Бацман Л.М., м. Полонне.
Прокопчук В.І, с. Хоровець, Славутський р-н.
Томчук Н.А, смт Стара Синява.
Сердинська Н., с. Хутори, Старокостянтинівський р-н.
Бухер Л.Ф., с. Ординці, Теофіпольський р-н.
Фітькал П.Г., с. Лісові Гринівці, Хмельницький р-н.
Сіньковська С.Л., м. Хмельницький.
Франчук Г.Т., с. Жолудки, Шепетівський р-н.
Бортняк Г.Д., с. Завадівка, Чемеровецький р-н.
Вишневська В.М., с. Скаржинці, Ярмолинецький р-н.

«СМАЧНИЙ КАЛЕНДАР» ВІД «СІМЕЙНОЇ ГАЗЕТИ»
Дзвонковська Г.І., с. Жемелинці, Білогірський р-н.
Півторак Л.І., с. Говори, Віньковецький р-н.
Бурбела Т.О., с. Чернява, Волочиський р-н.
Лазарук М.Ф., с. Куманів, Городоцький р-н.
Підгорний І.Т., м. Дунаївці.
Остапенко Б.І., м. Деражня.
Поберезька Р.М., с. Двірець, Ізяславський р-н.
Арсенюк Л.В., м. Красилів.
Радашко В.С., с. Гаврилівці, Кам’янець-Подільський р-н.
Мамчур Н.А., с. Горбасів, Летичівський р-н.
Кондратюк Н., с. Вільховець, Новоушицький р-н.
Бедрій Т.І., с. Коханівка, Полонський р-н.
Дмитрійчук М.С., с. Колом’є, Славутський р-н.
Заїка О.С., с. Пилявка, Старосинявський р-н.
Черв’ятюк Н.В., м. Старокостянтинів.
Драч С.В., смт Базалія, Теофіпольський р-н.
Вишневська А., с. Шумівці, Хмельницький р-н.
Васьковська Г.С., м. Хмельницький.
Новацька А.П., с. Ленківці, Шепетівський р-н.
Коробчук Г.А. с. Летава, Чемеровецький р-н.
Сівак О.В., с. Кадиївка, Ярмолинецький р-н.

Якщо ви знайшли своє прізвище серед переможців розіграшу, вам необхідно до 20 листопада зателефонувати до редакції за номерами: (0382) 70-12-40, 067-381-58-50 або 0-800-501-641 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) та довідатися про те, як отримати подарунки.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео



Курси валют на 03.12.2016
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.97
26.01
27.66
27.7
0.41
0.41

Архів новин

<<Грудень 2016>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31