Футбол. «Агробізнес» зіграв останній матч у цьому році (ВІДЕО)

Спорт 2359

Свою гру першого кола чемпіонату України серед аматорів волочиська команда провела в рідних стінах

«Агробізнесу», щоб піти на зимову перерву в статусі лідера групи «1», необхідно було не програти «Гірнику» з Соснівки Львівської області. Команда з Волочиська з завданням мінімум впоралася.

Матч видався доволі напруженим. Моменти виникали біля воріт обох команд, але забити не вдалося жодній. Нічия 0:0 і «Агробізнес» з 22 очками завершив перше коло на горі турнірної таблиці разом із «Оскаром» із Підгір’я Івано-Франківської області.

«Шкода, що не виграли. Але, мабуть, нічия в матчі з «Гірником» була закономірною, - каже старший тренер «Агробізнеса» Ігор Шишкін. – Тепер йдемо на зимову перерву, а навесні доведеться, фактично, все починати з нуля. Адже в «Оскара» також 22 очки».

У 10 матчах першого кола команда з Волочиська виграла 6 поєдинків. «Агробізнес» - єдиний клуб, який не програв жодної гри. До того ж, забили 17 голів, а пропустили лише два. Це єдина команда серед усіх, включаючи групу «2», яка жодного разу не програвала та пропустила таку малу кількість голів.