Хмельницькі легкоатлети виступили на командному чемпіонаті України

Спорт 1995
Поки на дворі зима, то легкоатлети змагаються в закритих приміщеннях
Поки на дворі зима, то легкоатлети змагаються в закритих приміщеннях. Фото: з архіву

Честь області захищали шестеро спортсменів.

Троє чоловіків та стільки ж жінок від Хмельниччини взяли участь у командній першості країни з легкої атлетики в закритому приміщенні, яка завершилася в Запоріжжі. І в загальнокомандному заліку наша область посіла 15 місце з 27 команд.

Відзначимо, що одразу трьом спортсменам вдалося здобути чотири нагороди. А Віталій Капітанець був близьким до п’єдесталу в бігу на 3000 метрів. Утім, фінішував четвертим. Натомість у змаганнях серед жінок на цій дистанції Тетяна Палінкаш змогла вибороти «бронзу».

У секторі стрибків у довжину обійшлося без сенсацій. Хмельничанка Марина Бех впевнено виграла змагання з результатом 6 метрів 45 сантиметрів. Та більше за всіх балів до командною скарбниці приніс Олег Каяфа. Спочатку хмельничани став третім у бігу на 1500 метрів (програвши «золоту» менше секунди), а потім на 800-метрівці став першим.