Культура

20 Травня 2011

Світлана ЯСЬКОВА

1423

У “Токіо” розпочалася “битва моделей”

У нічному клубі відбувся перший відбірковий тур інноваційного клубного реаліті-шоу “Я – найкраща!”.

Це новий проект від “Odessa PG” і нічного клубу “Tokio”. На вечірці-кастингу на глядачів чекало грандіозне свято краси, на якому були присутні найкрасивіші та найвродливіші дівчата-моделі. Красуні змагалися у тому, хто з них краще дефілює, танцює та має артистичні здібності.

У першому турі конкурсу їм довелося відповідати на “підступні” запитання журі, аби показати свою ерудованість та представити себе якнайкраще. У другому турі відбулося традиційне дефіле у купальниках, під час якого дівчатам потрібно було ще й танцювати.

До півфіналу з першого відбіркового туру потрапили шість красунь-моделей: Вікторія Петровська, Ірина Поліщук, Анна Воржева, Олеся Туркот, Яна Гомонай та Анна Андиєвська. З кожною вечіркою домашнє завдання красуням буде все цікавішим і захоплюючим. Врешті-решт, ми дізнаємося, хто з хмельницьких дівчат справді гідний звання “Я – найкраща!”.

 

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До теми


X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»