Суспільство

15 Червня 2011

Олександр НІКІТІН Фото автора

1509

На майдані Незалежності готують фундамент для нової скульптури

Відновилися роботи з підготовки хмельницького «чорного квадрату» до встановлення «Віри. Надії. Любові»

Екскаватор, кран, будівельники… з самого ранку люди та техніка працюють на майдані Незалежності в Хмельницькому, де до 24 серпня мають встановити монументальну скульптуру «Віра. Надія. Любов». Як просуваються роботи, можна переглянути у фоторепортажі «Хмельницької народної газети «Є».

До речі, стежити за подіями на майдані можна і через веб-камеру, яка встановлена на приміщенні обласного управління освіти.

 

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

Останні новини в Хмельницькому

До теми» Президент представив Михайла Загородного, нового голову Хмельницької облдержадміністрації (1609) » На військовому полігоні під Запоріжжям знайшли мертвого бійця з Хмельниччини (1069) » Порошенко закликав хмельничан не відмовлятися від святкування 8 березня (517) » Солдат зі Старокостянтинівського району “проспав” пістолет у зоні АТО (501) » Із хмельницького супермаркету злодій намагався винести горілку і продукти (340) » Хмельницькі підприємства зможуть долучитися до підвищення обороноздатності країни (301) » Міжнародний фотосалон у Хмельницькому: різні прояви жіночої краси (251) » На Хмельниччині без відома керівництва чиновниця виписала собі путівку в санаторій (246) » Пауерліфтери з Хмельниччини виграли чотири “золота” на Чемпіонаті України (219) » Громаді Хмельницького повернуть землю вартістю понад сім мільйонів гривень (213)
X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»