Суспільство

15 Червня 2011

Олександр НІКІТІН Фото автора

1342

На майдані Незалежності готують фундамент для нової скульптури

Відновилися роботи з підготовки хмельницького «чорного квадрату» до встановлення «Віри. Надії. Любові»

Екскаватор, кран, будівельники… з самого ранку люди та техніка працюють на майдані Незалежності в Хмельницькому, де до 24 серпня мають встановити монументальну скульптуру «Віра. Надія. Любов». Як просуваються роботи, можна переглянути у фоторепортажі «Хмельницької народної газети «Є».

До речі, стежити за подіями на майдані можна і через веб-камеру, яка встановлена на приміщенні обласного управління освіти.

 

Поділитися:Система Orphus

Додати коментар на сайт

Додати коментар через Facebook

Додати коментар через Vkontakte

До теми


» Зона АТО: загинув доброволець з Кам'янець-Подільського (2123) » На керівника хмельницького «Міськсвітла» очікують в суді та міліції (972) » На пункті пропуску “Довжанський” вбили старлея з Нової Ушиці (699) » Хмельничани запрошують на Сорочинський ярмарок, нічні ворожіння та частування кавунами (685) » «Я виїхав з Луганська за півгодини до того, як мене мали затримати» (459) » Кам'янчанин робить лебедів із... старих автомобільних шин, а будівельні піддони перетворює на портрети Шевченка (445) » Четверо нардепів від Хмельниччини взяли з бюджету компенсацію за житло (СПИСОК) (405) » ДТП у Дунаєвецькому районі: до лікарні з численними переломами госпіталізували чотирьох жінок (348) » Нетішинський фехтувальник одружиться із олімпійською чемпіонкою (328) » У Хмельницькому швидкубери встановили п'ять національних рекордів (ФОТО, ВІДЕО) (293)
X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»