Економіка

21 Червня 2011

Ігор Мазура

1696

Заборгованість до Пенсійного фонду України в Хмельницькій області зростає

За підсумками п’яти місяців 2011 року заборгованість до Пенсійного фонду України в Хмельницькій області зросла на 2,5 мільйони гривень, і станом на 01.06.2011 року складає 51,1 мільйона гривень в тому числі з єдиного внеску 4,5 мільйона гривень.

В загальній сумі боргу 20,3 мільйона гривень або 39,7 % займають борги промислових підприємств, з яких найбільші мають підприємства міст Шепетівки – 8,8 мільйона гривень (43,6%), Кам’янця - Подільського - 3,3 мільйона гривень (16,5 %) та Полонського району – 4 мільйона гривень(19,8 %). Протягом поточного року борги промислових підприємств збільшились на 557,6 тисяч гривень. Суттєве зростання заборгованості до початку року допустили фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, сума заборгованості яких складає 5,8 мільйона гривень (11,4 % від загальної суми боргу). Найбільші суми боргу із сплати страхових внесків облікуються за фізичними особами – підприємцями, які перебувають на обліку в управліннях ПФУ міст Хмельницького (1772,4 тис.грн.), Кам’янця - Подільського (840,5 тис.грн.), Нетішина (313,2 тис.грн.) та Староконстянтинівського (457,6 тис.грн.), Кам’янець - Подільського ( 303,6 тис.грн.) районів.


За матеріалами hitjob.com.ua

 

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До теми


X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»