В Хмельницькому нічних ринків не буде

Графік роботи нічних ринків Хмельницького буде змінено

Для усіх нас стало звичним, що у негоду чи у свято завжди можна податись на ринок, де значно дешевше, ніж у магазинах, прикупити собі обнови. Окрім того, для зручності оптовиків раніше там організовувались так звані нічні базари, але через ряд причин графік роботи ринків найближчим часом буде змінений. 
“Нещодавно за участю підприємців були проведені обговорення стосовно того, щоб перевести наші ринки на денний режим роботи. Так, було вирішено, що з 15 липня ринки працюватимуть з 6.00 до 15.00, вихідний, як і раніше — понеділок, — каже голова “Асоціації Хмельницьких ринків” Валерій Таратасюк. — У нас було кілька причин, аби перевести ринки на такий режим роботи. Головною з них є низька відвідуваність. Для підприємців нерентабельно працювати у нічний час, адже попри низький обсяг продажів їм все одно треба платити за торгове місце, виплачувати заробітну плату працівникам тощо. Окрім того, такі зміни дадуть змогу навести порядок на ринках”.
За словами Валерія Таратасюка, в Одесі, де також є великий речовий ринок, нічну торгівлю взагалі не практикують і це жодним чином не впливає на обсяги продажів, бо хто збирається придбати щось на ринку, той дочекається його відкриття і у нормальних умовах при денному світлі купить все необхідне.

Джерело  "Проскурів"
 


Система Orphus
Коментувати:
Коментарів - 0:
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу  залишати коментарі!
Будь ласка,  зареєструйтеcя  або виконайте  вхід  під своїм акаунтом!

До теми

Останні новини

Популярні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 27.03.2015
купівля
продаж
23.4
23.55
25.55
25.702
0.409
0.412

«ЗНО 2015»

«Штурм СБУ в Хмельницькому»

МОБІЛІЗАЦІЯ // Гаряча лініяabo.ua/diskovye-tcirkulyarnye-pily-ruchnye/sturm/?city=kirovograd

Фото

Майже 300 офіцерів достроково випустили з прикордонної академії