Суспільство

7 Липня 2011

Ольга ТУРАТУРА

2982

В Хмельницькому нічних ринків не буде

Графік роботи нічних ринків Хмельницького буде змінено

Для усіх нас стало звичним, що у негоду чи у свято завжди можна податись на ринок, де значно дешевше, ніж у магазинах, прикупити собі обнови. Окрім того, для зручності оптовиків раніше там організовувались так звані нічні базари, але через ряд причин графік роботи ринків найближчим часом буде змінений. 

“Нещодавно за участю підприємців були проведені обговорення стосовно того, щоб перевести наші ринки на денний режим роботи. Так, було вирішено, що з 15 липня ринки працюватимуть з 6.00 до 15.00, вихідний, як і раніше — понеділок, — каже голова “Асоціації Хмельницьких ринків” Валерій Таратасюк. — У нас було кілька причин, аби перевести ринки на такий режим роботи. Головною з них є низька відвідуваність. Для підприємців нерентабельно працювати у нічний час, адже попри низький обсяг продажів їм все одно треба платити за торгове місце, виплачувати заробітну плату працівникам тощо. Окрім того, такі зміни дадуть змогу навести порядок на ринках”.

За словами Валерія Таратасюка, в Одесі, де також є великий речовий ринок, нічну торгівлю взагалі не практикують і це жодним чином не впливає на обсяги продажів, бо хто збирається придбати щось на ринку, той дочекається його відкриття і у нормальних умовах при денному світлі купить все необхідне.


Джерело  "Проскурів"

 

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До темиX
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»