Культура

9 Вересня 2011

Леся БОРОВЕЦЬ Фото Світлани ТЕСЛЕНКО.

1573

У Хмельницькому відбувся “Бал троянд у Новій Вероні”

В обласній філармонії відбувся костюмоване дійство за мотивами шекспірівської трагедії “Ромео та Джульєтта”

“Бал троянд”, який проводиться шостий рік поспіль, зібрав понад 60 учасників з Хмельниччини, Вінниці, Львова та Києва. Проте, як зазначають львівські організатори, гостей очікувалося набагато більше. Але як би там не було, а дами у вишуканих середньовічних сукнях та у масках разом з галантними кавалерами розгулювали залами філармонії, танцювали середньовічні танці під чарівні звуки стародавніх мелодій, що виконувалися оркестром наживо, та вели світські розмови. За сценарієм, кульмінацією балу мало стати знайомство Ромео з Джульєттою, персона якої ретельно приховувалася усіма учасниками та організаторами балу.

За словами керівника Хмельницької обласної громадської організації “Руський центр” Алли Собчук, на бал завітали 15 пар молодіжного крила центру “Проскурівський посад”.

“Ми вивчаємо стародавні танці, більшість з яких відтворюємо за описами та зображеннями в літературі. Наразі вже реконстроювали та вивчили 19 танців, - роповідає пані Алла. - Хотілося б, щоб молодь мала вишукані манери, цікавилася літературою та історією свого краю, гарно проводила час, що ми і намагаємося дати в нашому центрі. Подібні заходи сприяють підвищенню культури нашої молоді, тому хотілося б, аби їх було більше”.

 

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар (1)
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!


Oстанні коментарі
Ямкова Аліна
19 Вересня 2011 03:30


А чи не тактовно було б, написавши про бал, указати в статті хто саме його організував? Адже лише завдяки тим людям, яких не наважились назвати, "Руське коло" взагалі отримало змогу побувати на такому заході.

До теми


X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»