Суспільство

15 Вересня 2011

Володимир ХОЛОД Фото автора

2176

Хмельницький у 3D

В обласному центрі презентували сайт, на якому можна віртуально прогулятися вулицями міста

Відтепер, щоб побачити Хмельницький, необов’язково до нього їхати. Адже в Інтернеті з'явився новий сайт, який, за підтримки Хмельницької міської ради, створило ТОВ «Віртуальна Україна». Хмельницький.com.ua – перше в Україні інтерактивне віртуальне місто в 3D.

«Ми дуже вдячні всім, хто допомагає презентувати наше місто, - каже Людмила Черевченко, керуюча справами Хмельницької міської ради і виконавчого комітету. – І цей проект, вважаю, цікавий, як хмельничанам, так і тим, хто мігрував».

За словами Олександра Блажевича з товариства «Віртуальна Україна», проект «Хмельницький – віртуальне місто» унікальний тим, що він показує обласним центром таким, яким він є наспавді. Фотозйомка почалася ще першого червня, а триває донині. Нині на сайті є 400 панорамних сюжетів. «Робота над сайтом триває і не припинятиметься, - зауважив пан Блажевич. – Ми хочемо створити вірутальні меню закладів харчування, в які відвідувач сайту зайде. Будуть панорами й готелів, в які можна буде зайти і не лише побачити номери та ціни на них, а й забронювати номер. Віртуальне місто оновлюватиметься постійно. Зараз ми бачимо Хмельницький літом 2011 року, потім буде місто восени, зимою та весною. Завдяки міській раді відвідувачі можуть не лише побачити, до прикладу, Ангел скорботи, а й дізнатися про історію появу скульптури тощо».

 


Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До теми


X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»