Хмельницький у 3D

Автор фото: автора.

В обласному центрі презентували сайт, на якому можна віртуально прогулятися вулицями міста

Відтепер, щоб побачити Хмельницький, необов’язково до нього їхати. Адже в Інтернеті з'явився новий сайт, який, за підтримки Хмельницької міської ради, створило ТОВ «Віртуальна Україна». Хмельницький.com.ua – перше в Україні інтерактивне віртуальне місто в 3D.
«Ми дуже вдячні всім, хто допомагає презентувати наше місто, - каже Людмила Черевченко, керуюча справами Хмельницької міської ради і виконавчого комітету. – І цей проект, вважаю, цікавий, як хмельничанам, так і тим, хто мігрував».
За словами Олександра Блажевича з товариства «Віртуальна Україна», проект «Хмельницький – віртуальне місто» унікальний тим, що він показує обласним центром таким, яким він є наспавді. Фотозйомка почалася ще першого червня, а триває донині. Нині на сайті є 400 панорамних сюжетів. «Робота над сайтом триває і не припинятиметься, - зауважив пан Блажевич. – Ми хочемо створити вірутальні меню закладів харчування, в які відвідувач сайту зайде. Будуть панорами й готелів, в які можна буде зайти і не лише побачити номери та ціни на них, а й забронювати номер. Віртуальне місто оновлюватиметься постійно. Зараз ми бачимо Хмельницький літом 2011 року, потім буде місто восени, зимою та весною. Завдяки міській раді відвідувачі можуть не лише побачити, до прикладу, Ангел скорботи, а й дізнатися про історію появу скульптури тощо».
 


Система Orphus
Коментувати:
Коментарів - 0:
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу  залишати коментарі!
Будь ласка,  зареєструйтеcя  або виконайте  вхід  під своїм акаунтом!

До теми

Популярні новини

Останні фото та відео

> <
  • О. Симчишин про свій рік у владі

  • «ЗНО 2015»

  • «Штурм СБУ в Хмельницькому»

  • МОБІЛІЗАЦІЯ
    Гаряча лінія


Курси валют на 30.03.2015
купівля
продаж
23.45
23.59
25.507
25.656
0.406
0.409

http://abo.ua/akkumulyatornye-dreli-i-shurupoverty/makita/?city=krivoj-rog

Фото

Майже 300 офіцерів достроково випустили з прикордонної академії