Культура

14 Жовтня 2011

Олександр НІКІТІН Фото Давида КАЦА.

2009

«Крок до зірок» підкорився дунаївчанці

Юля Котлінська.

Юля Котлінська.

Гран-прі дісталось нашій землячці

Дунаївчанка Юля Котлінська знову потішила своїх шанувальників. Земляки уважно стежили за її виступами на телевізійній програмі «Крок до зірок», який транслює Перший національний канал. Дівчина співала пісню Ніни Матвієнко «Квітка-душа». До речі, кілька років тому на одному із конкурсів, де головою журі була Ніна Матвієнко, вона високо відзначила неординарний талант юної співачки і навіть вручила їй свій автограф, який Юля зберігає як справжню реліквію. Тому, невипадково зупинила свій вибір на пісні Ніни Матвієнко. А в фіналі дівчина співала молдавську пісню, в обробці свого викладача по вокалу Катерини Грищук.

Виступ нашої землячки супроводжувався гучними оплесками та схвальними відгуками поважного журі, яке очолював Михайло Поплавський. В результаті, в номінації «Народний спів» гран-прі виборола Юля Котлінська, з чим ми її щиро вітаємо! Сьогодні дівчинка готується до нового міжнародного фестивалю, який проходитиме в Донецьку.

Народні пісні припали Юлі до душі ще в ранньому дитинстві, адже й уся родина у неї напрочуд співуча. Прабабуся Ліза вивчала з онукою перші пісні, які назавжди залишились в її серці як найсвітліший спомин дитинства.

Скоро в ефірі Першого національного каналу можна буде побачити фінал програми «Крок до зірок».

Оксана Іванець.

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До теми


X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»