Суспільство

1 Червня 2012

Ігор Мазура

1330

На Хмельниччині у м’ясі вперше за 20 років знайшли небезпечного паразита

В кінці травня в лабораторію звернувся чоловік. Він повідомив, що зарізав свиню і побачив у м’ясі незвичайні білі цятки, схожі на зерно проса. Дослідивши тушу тварини, експерти виявили свинячий ціп’як.

У Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України повідомили, що експерти знайшли в м’ясі небезпечного паразита. Таких глистів українська санітарна служба не знаходила вже протягом двадцяти років. Як повідомили в службі, працівники лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Центрального ринку Кам’янця-Подільського виявили в м’ясі солітера. Жителям Кам’янця-Подільського радять не купувати підозрілу свинину на стихійних ринках. Фахівці попереджають, що солітер є надзвичайно небезпечним гельмінтом. Свинячий ціп’як може зрости до восьми метрів в тонкому кишечнику людини. Паразита дуже складно вивести. А на личиночной стадії цей гельмінт локалізується в головному мозку та очах, роблячи людину інвалідом на все життя.

Ура-Информ 

Поділитися:Система Orphus

Додати коментар на сайт

Додати коментар через Facebook

Додати коментар через Vkontakte

До теми


» В зоні проведення антитерористичної операції вбили солдата з Ізяслава (1504) » Поблизу луганського аеропорту загинули два хмельницькі спецпризначенці (1016) » «Лімузином Ядухи», який обіцяли «пустити з молотка», користується Прус (970) » Хмельниччина: за “злиття” інформації міліціонера оштрафували... на 1000 гривень (471) » І знову Віче! Влада, бізнес, активісти і політики об’єднаються заради військових? (464) » Військовослужбовці, призвані під час мобілізації пройдуть обов’язкову індивідуальну підготовку та бойове злагодження у складі штатних підрозділів (ІНФОГРАФІКА) (358) » Суд по Червонюку знову відстрокував розгляд справи (337) » Yoga 23 — робота над розумом через тіло (284) » Третя черга часткової мобілізації проводиться з метою підтримання обороноздатності держави та завершення проведення АТО (201) » Хмельницький умілець зі стартового пістолета зробив бойовий (184)
X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»