Двоє важкоатлетів з Хмельниччини стали чемпіонами України

Спорт 3043

У Скадовську відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

На найвищу сходинку призового п'єдесталу на турнірі у Херсонській області піднялися Олег Прошак з Городка (вагова категорія понад 105 кілограмів) та Михайло Бойко з Летави (вагова категорія до 69 кілограмів).
Результатом Олега стали 430 кілограмів: 190 кілограмів — ривок та 240 кілограмів — поштовх. Михайло у ривку потягнув 115 кілограмів та виштовхнув 150 кілограмів (сума 265 кілограмів).
Також наші спортсмени виграли і два “срібла”. У вазі до 69 кілограмів другим став Юрій Войтов з Летави, а у вазі до 53 кілограмів — Ангеліна Ломачинська з Макова.
У командному заліку чоловіча збірна Хмельницької області з важкої атлетики посіла першу сходинку, а жіноча збірна — дев'яту.