Кубок Хмельниччини з футболу залишився у волочиського «Збруча»

Спорт 3569

У фіналі за почесний трофей минулорічному володарю Кубка протистояла «Октава» з Кам’янець-Подільського району

Матч, який пройшов у Хмельницькому, видався доволі цікавим. Вже на 10-хвилині матчу кам'янчани, які торік програли «Збручу» в серії пенальті, відкрили рахунок у грі. Його забив Руслан Шеремет, який опинився сам в десяти метрах від воріт суперника, та розстріляв їх. Але волочиська команда, яка до цього більше контролювала м’яч, продовжила поступово нарошувати темп у грі і на 37-хвилині матчу Олег Чубатюк зрівняв рахунок. А через хвилину кам'янчан врятувала стійка.
Вже після перерви «Збруч» зумів дотиснути суперника. Спочатку Муравський та Потопляк забили по голу, а згодом і Чубатюк оформив дубль у матчі. Рахунок 4:1 і володарем Кубка області з футболу знову став волочиський «Збруч».