clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind
У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
26 Жовтня 2016 Тетяна 17

Взяти кульок зі сміттям, запхати туди півторамісячне кошеня, міцно зав’язати і викинути до сміттєвого баку на Озерній, щоб воно там протягом цілого дня мучилося, нявкотіло і чекало смерті. Що побажати людині котра це зробила? Того самого! А кошеня врятували - великий респект дядькові, котрий таки дістав малечу, майже з дна сміттярки о 8 вечора. Тож тепер шукаємо добрих господарів. Після того, як дівчинка заспокоїлася після пережитого і трохи освоїлася виявилося, що вона дуже добре їсть (практично все, що було запропоновано) і бавиться. Видно, що жила у квартирі, має охайну шубку, і немає паразитів. А ще вона дуже хоче мати люблячу родину. Тож хто готовий прихистити малюка пишіть в приват

26 Жовтня 2016 Юлія 15

А заступників генерала поліції Миколи Семенишина ГУНП у Хмельницькій області все менше і менше...

24 Жовтня 2016 Анастасія Площинська 35

Переселенці Чемеровецького району отримали правову допомогу

18 жовтня 2016 року на базі Чемеровецького районного центру зайнятості, юристом проекту Рачок Романом спільно з позаштатним радником міністра соціальної політики з питань ВПО в Хмельницькій області Олегом Майданюком, було проведене виїзне консультування – робоча зустріч з внутрішньо переміщеними осо-бами, які мешкають на території Чемеровецького району Хмельницької області.
Під час зустрічі основними темами обговорення стали проблемні аспекти припинення та відновлення соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб, порядок та умови відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок знищення (пошкодження) майна в зоні проведення АТО, надана інформація щодо грантових програм для ВПО, які діють на території Хмельницької області.
Проведення ... читати далі »

23 Жовтня 2016 РПЛ 42

Шановні жителі м. Хмельницького та області!
24 жовтня 2016 року на Хмельниччину завітає Лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
24 жовтня 2016 року о 20:00 у прямому ефірі 33 каналу Олег Ляшко!
Свої питання ви можете поставите за телефоном 783985, код міста 0382.

23 Жовтня 2016 Юлія 48

Кривавий слід “молочної війни” на ХмельниччиніУ попередньому матеріалі «Оборона генерала» ми писали, що ця ситуація могла бути наслідком непрофесійної поведінки поліції. Але, можливо, що мотиви і причини побиття людей були іншими.

http://aktualno.km.ua/aktualno-dlya-podolyan/krivaviy-slid-molochnoyi-viyni-na-hmelnichchini/

21 Жовтня 2016 Летичів 46

22 жовтня в Летичеві соціальні акивісти вшанують пам’ять народного месника Устима Кармалюка.

Подія приурочена 181-й річниці з дня смерті керівника повстанського руху на Поділлі (1813–1835 рр.) проти національного і соціального гніту.

Місце і час збору:
13:00, пам’ятник Т.Г. Шевченко, летичівський парк, перехрестя вул Савіцького і вул.Горького. Звідти рушать до пам’ятника Кармалюка.

Окрім покладання квітів біля місця поховання, в попередню програму входить мітинг і розповсюдження серед місцевого населення матеріалів профспілкового спрямування, інформування щодо загроз прийняття нового Трудового кодексу України.

Цілі заходу:
- популяризація сторінок революційної боротьби в історії України, та постаті Кармалюка
- інформування громадскості про ризики, що несуть неоліберальні реформи
- сприяння юридичній та ... читати далі »

21 Жовтня 2016 Катя 71

Здай кров, врятуй життя!
З 1 листопада стартує всеукраїнська акція донорства "Допомогти може кожен"

У Хмельницькому кров потрібна діткам, які лікуються у гематологічному відділенні обласної лікарні!

Здати кров можна буде у Центрі Переливання Крові (вул. Г. Сковороди, 29) з 1 по 4 листопада.

Долучитися до акції можуть тільки повнолітні. Для цього потрібно заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/10qCGqVEDFXVWpF2Gc3yF..

Детальніша інформація за посиланням https://vk.com/event102019486?w=wall-102019486_21/all

21 Жовтня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 47

До уваги керівників громадських об’єднань та інших неприбуткових організацій!

13.07.2016 постановою Кабінету Міністрів України № 440 затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.
Згідно вказаного Порядку усі неприбуткові організації у строк до 01.01.2017 повинні привести свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. У разі невиконання вказаної вимоги юридична особа буде виключена після 1 січня 2017 року з Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Таким чином, з метою виконання вказаної вимоги закону, усі громадські об’єднання, політичні партії, творчі спілки, професійні спілки, їх організації та об’єднання, організації ... читати далі »

20 Жовтня 2016 Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області 53

Сертифікати відповідності транспортних засобів відтепер можна отримати значно ближче
Нещодавно доповнено перелік органів, які видають сертифікати відповідності типу транспортних засобів, необхідні при першій державній реєстрації ТЗ. Відтак ці сертифікати автовласникам видають, крім раніше діючих, органи із сертифікації у Рівному та Харкові.
До Вашої уваги оновлений перелік органів із сертифікації транспортних засобів:

20 Жовтня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 79

УВАГА! КОНКУРС!

19 жовтня 2016 року розпочався 1 етап регіонального конкурсу серед юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ»: прийом анкет учасників Конкурсу.
Учасниками Конкурсу можуть бути правники (до 35 років та з наявністю юридичного стажу не менше 2 років), які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками 2015 та до 01.10.2016р. включно та відповідають вимогам професійної і ділової етики, що будується на загальноприйнятих засадах служіння народу України, професіоналізмі, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі, персональній відповідальності за виконання службових обов’язків, дисципліні тощо.
Конкурс проводиться за номінаціями:
- молодий юрист - теоретик;
- молодий юрист – практик.
Детальніше про умови Конкурсу та про анкету учасника регіонального конкурсу серед молодих юристів «МОЛОДИЙ ... читати далі »

19 Жовтня 2016 Заспа Ірина 119

Ювілей одного з найстаріших навчальних закладів Хмельниччини


Цьогоріч Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії виповнилось 95 років. Заснована як педагогічні курси 1921 року, неодноразово змінювала свій профіль: педагогічне училище, педагогічний коледж, гуманітарно-педагогічний інститут та, нарешті, гуманітарно-педагогічна академія.

12 жовтня у залі обласної Філармонії з виконання гімну академії розпочався урочистий концерт. Студенти, викладачі, випускники, запрошені гості заходу вітали з ювілеєм та демонстрували свої таланти. Після виконання твору “ Слава тим, хто прагне волі ” муз. Б. Лятошинський, сл. М. Рильський, згадали воїнів хвилиною мовчання. Кращі студенти академії поклали квіти до меморіалу загиблих героїв. Далі під гітару прозвучала пісня “Заснули мальви біля хати”. У програмі концерту ... читати далі »

19 Жовтня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 86

Основні зміни порядку звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про виконавче провадження» № 1404-VIII від 02.06.2016 та Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» №1403-VIII від 02.06.2016 змінено умови звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника.
Звернення стягнення на заробітну плату та інші види доходів боржника регулюється статтями 68-70 Закону України «Про виконавче провадження» та розділом Х Інструкції з організації примусового виконання рішень затверджена Наказом Міністерства юстиції України 02 квітня 2012 року № 512/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29.09.2016_ № 2832/5).
Відповідно до статті 68 Закону України «Про виконавче ... читати далі »

18 Жовтня 2016 Ганна Клименко 97

Євген Червоненко запустить в Україні вантажний «Убер»

20 жовтня в Українському Домі відбудеться презентація онлайн-платформи для вантажоперевізників A2B Direct. Створений у Києві IT-продукт уперше буде представлений на конференції, присвяченій 25-річчю Української асоціації міжнародних автоперевізників (АСМАП). Ідеологом проекту виступив Євген Червоненко – професійний автогонщик, бізнесмен та екс-міністр транспорту України.

«37 років тому я розпочав свою кар’єру за кермом дальнобійного МАЗу й дуже добре розумію цю сферу. Я чудово обізнаний в тому, як складно дається українському вантажоперевізнику кожна копійка. A2B Direct – це інноваційний логістичний «друг», який дозволить забезпечити найкращий сервіс і скоротити витрати на експедиторів – кровопивць українського та глобального ринків. Такий собі вантажний ... читати далі »

17 Жовтня 2016 СВ-Клуб 62

Halloween party в диско-клубі "Роза Бар"!

28 та 29 жовтня Вас очікує ніч жахливо прекрасного відпочинку, разом CHAMELEONOM та LADY ICE! Буде страшно,весело та драйвово!

тел. 0968604747

17 Жовтня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 90

Порядок отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Держава гарантує найменш соціально захищеним сім’ям грошову допомогу, яка повинна забезпечити рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – щомісячна допомога, яка надається у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.
Призначення і виплата соціальної допомоги здійснюється управліннями соціального захисту населення за місцем реєстрації уповноваженого представника малозабезпеченої сім’ї. Таким може бути один з членів даної сім'ї або будь-яка інша особа за довіреністю. У сільській місцевості заяви з необхідними документами для призначення соціальної допомоги приймають виконавчі органи сільських і селищних рад та ... читати далі »

17 Жовтня 2016 ігор 88

В липні вирішив замінити батареї в квартирі. Дали мені номер жеку старшого по району Гречани - Руслана (0975005938) який прислав до мене двох робочих жеку Ігора (0988127762) і сашу. Батареї розпочали робити, гроші взяли і пропали. Сьогодні 17,10,2016 вже давно палять а в квартирі холодно - ні опаленя ні грошей. Хто хоче робити ремонт обережно, не замовляйте в них -гроші візьмуть і пропадуть.

14 Жовтня 2016 Віктор Кам'янець-Подільський 66

Продам собак породи "Пінчер", чорний-підпалений колір, дівчинка, 4 місяці.

13 Жовтня 2016 Анастасія Площинська 86

Переселенці Летичівського району отримали правову допомогу


В рамках заходів проекту "Соціально – правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України", що здійснюється на території Хмельницької області за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Данською Радою у справах біженців у партнерстві ВМГО «Вінницька правозахисна група, 12 жовтня 2016 року в Летичівському районному центрі зайнятості, юристом проекту Рачок Романом спільно з позаштатним радником міністра соціальної політики з питань ВПО в Хмельницькій області Олегом Майданюком було проведене виїзне консультування – робоча зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які мешкають на території Летичівського району Хмельницької області, представниками місцевих ... читати далі »

13 Жовтня 2016 хмельничанин Кам'янець-Подільський 87

У центрі Камʼянця-Подільського в рамках проекту "Герої вулиць" зʼявився новий мурал. "Дівчиною з бандурою" можна полюбуватися на фасаді університетського корпусу

13 Жовтня 2016 хмельничанин 122

Тонни львівського сміття виявили на Хмельниччині. Про це повідомляє сайт nv.ua: "У селі Берездів Хмельницької області місцеві жителі виявили на звалищі близько 20 тонн львівського сміття. Як повідомили в прес-службі Славутської районної державної адміністрації, його походження встановили, коли серед іншого були виявлені чеки з львівських магазинів, квитанції на оплату і обкладинки зошитів учнів Львівської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №53."(с)
Зазначається, що наразі проводиться перевірка. Повний текст новини: http://nv.ua/ukr/ukraine/events/tonni-lvivskogo-smittja-vijavili-u-hmelnitskij-oblasti-242608.html

1

2 3 » 151


Курси валют на 26.10.2016
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.61
25.65
27.81
27.85
0.41
0.41

Архів новин

<<Жовтень 2016>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31