clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
9 Січня 2017 хмельничанин 153

Сюжет ТСН про кота-бібліотекара із Дунаївців

9 Січня 2017 Віктор 144

В багатьох квартирах Хмельницького нема тепла! Хай влада нарешті щось з цим зробить!
При захмарних тарифах люди недоотримують тепло в квартири!!! З початком сильних морозів на сайті Теплокомуненерго стало багато скарг на опалення: https://teplo.km.ua/spogyvacham/zvernenya.html
Люди пишуть що батареї ледь гріють, а Теплокомуненерго відписує що вони тепло постачають нормально! Скарги з конкретними адресами! Де ж дівається те тепло?!!
З тих же звернень споживачів і відписок комунальників стає ясно що така проблема виникає коли ті люди, що знімають покази тепла, закривають кран на лічильникові і тепло перестає нормально передаватися на батареї різних квартир, в дальні від лічильника квартири тепла приходить мало, а в ближні багато, а як платити то всі однаково! По правилах закручувати кран на лічильникові категорично не можна, саме Теплокомуненерго ... читати далі »

8 Січня 2017 хмельничанин 111

Хочете знати, де саме зараз комунальники розчищають Хмельницький від снігу? І чи чистять його взагалі? Ось посилання на роботу всієї комунальної техніки міста Хмельницького он-лайн: http://hkp.gps-group.com.ua/
Перейдіть за посиланням, знайдіть на карті Хмельницький і ознайомтесь із поточним станом справ

6 Січня 2017 Адмін 205 1

Врятуйте лебедів їх 37 на Млинцях в Чорниводах біля Городка, бо сильні морози, помруть птиці, дуже шкода.

5 Січня 2017 Олександр 143

Поради як вирішити проблему з недостатнім опаленням у квартирі
Якщо у Вашій квартирі прохолодні батареї, причиною може бути те, що уповноважений за лічильник тепла в Вашому будинку всупереч правилам перекриває кран на подачу тепла.
При цьому в квартирах інших підʼїздів може бути тепло, а у вас - прохолодно. Тож, якщо причина в перекриванні крана на подачу тепла, раджу звернутись на гарячу лінію відділу управління міським господарством 15-80 або на їхній мобільний телефон 067 5551580.
Також, оскільки дана проблема досить поширена в Хмельницькому, варто звернутись до органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації (як мінімум, хоча б написати про зловживання з лічильником тепла на сайтах наших міських ЗМІ).
Деякі міські служби намагаються усунутись від вирішення проблеми (мовляв, самі домовляйтесь з ... читати далі »

5 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 127

Внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»
03 січня, Президент України підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя». Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
З набранням чинності вище зазначеного Закону збільшиться коло осіб, які мають право на вторинну правову допомогу. Насамперед, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу.
Така ж соціальна гарантія встановлена для осіб, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону ... читати далі »

4 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 111

За результатами розгляду заяви та поданих до неї документів Міністерством юстиції України, через постійно діючу комісію з питань акредитації та моніторингу відповідності вимогам акредитації суб'єктів державної реєстрації Мін'юсту, було прийнято рішення про акредитацію Хмельницької філії комунального підприємства «Центр реєстрації прав» Корецької районної ради Рівненської області. Даний акредитований суб'єкт буде здійснювати свою діяльність у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців у повному обсязі та за адресою: офіс 1, вул. Шевченка, 7, м. Нетішин, Хмельницька обл.
Таким чином, кількість таких акредитованих суб'єктів у Хмельницькій області збільшилась до 10.
1. Хмельницьке бюро технічної інвентаризації... читати далі »

3 Січня 2017 РПЛ 461

Олег Ляшко вітає хмельничан з Новим роком!

З Новим Роком, дорогі друзі!
Хочу, щоб наступний рік ви зустріли з впевненістю у завтрашньому дні і з вірою у майбутнє України. Щоб у ваших кишенях були гроші на цукерки та іграшки для діточок, а не лише на оплату комуналки. Радикальна партія доклала максимум зусиль для цього. Ми добилися збільшення мінімальних зарплат вдвічі - до 3200 грн. Ми зобов'язали уряд в новому році збільшити соціальні пенсій для півмільйона українців, які сьогодні отримують менше 1000 гривень, а також радикально підвищити звичайні пенсії. У 2017 році хронічні хворі будуть отримувати безкоштовні ліки - від тиску, від діабету, від астми.
Переселенцям ми вибили кошти на компенсацію житла. Ми відстояли ліс та землю, які влада хотіла дозволити продавати в обмін на примарний безвіз. Ми добилися збільшення ... читати далі »

2 Січня 2017 Дмитро 200 1

Сьогодні в Полонному, біля Газконтори сталася аварія. Велосипедиста насмерть збив автомобіль. Водій з місця дтп втік.

31 Грудня 2016 МИХАИЛ 266

ТАК ПОДНИМАЮТ ЗАРПЛАТУ В ТРОЛЕЙБУСНОМ УПАВЛЕНИИ. ЗАСТАВЛЯЮТ ПО ДПИСЫВАТЬ ТАКОЙ ПРИКАЗ.ИНТЕРЕСТНО ДЛЯ КОГО ПОДНИМАЮТ МИНИМАЛКУ,,,,,,,НОВОГНИЕ ПОДАРКИ ВСЕМ РАБОТНИКАМ И СЕМЬЯМ. МОЛОДЦИ......А ГОВОРЯТ ЗАКОНО...................

29 Грудня 2016 Людмила 207

На вулиці Степана Бандери знайшли собаку породи схожу на середньоазіатську вівчарку. Можливо відгукнеться власник.
Патрульні відвезли її у притулок для бездомних тварин.

28 Грудня 2016 Андрій 274

Ось так виконують правила наші водії громадського транспорту,в наглу виїзджаючи на зустрічну смугу

27 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 195

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
Зміни до Податкового кодексу України у 2015 році зобов`язували громадські організації до кінця 2016 року переглянути свої установчі документи.
Задля того, аби уникнути незручностей для громадян,у нових змінах до Податкового кодексу України, які прийняла Верховна Рада України 22 грудня, дедлайн внесення змін до установчих документів було перенесено.
Відтепер представники громадських формувань мають півроку аби внести необхідні зміни до статутів. Це не означає, що потрібно знову чекати 1 липня та звертатися в останні дні червня.
Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області, місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Центри надання адміністративних послуг охоче приймуть представників громадських формувань ... читати далі »

27 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 191

ЗАКОН ПРО ВИЩУ РАДУ ПРАВОСУДДЯ (ПРИЙНЯТИЙ ВР)

21 грудня Верховна Рада прийняла Закон №5180 «Про Вищу раду правосуддя».
Основним завданням новоствореного органу суддівського врядування є забезпечення незалежності судової влади з одночасним забезпеченням її функціонування на засадах відповідальності та підзвітності перед суспільством.

Вища рада правосуддя буде опікуватися формуванням доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів, додержанням норм Конституції і законів України, а також професійної етики в діяльності суддів і прокурорів.

Рада правосуддя буде:
 вносити подання про призначення судді на посаду;
 забезпечувати здійснення дисциплінарним органом дисциплінарного провадження щодо судді;
 ухвалювати рішення про звільнення судді з посади;
 надавати згоду на затримання судді чи ... читати далі »

26 Грудня 2016 Олег Івченко 173

В чому важливість Конституції у повсякденному житті?
Серію лекцій серед студентів та школярів Хмельниччини на цю тему провели активісти ГО «Хмельницька ініціатива» в партнерстві з міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки міжнародного благодійного фонду «Відродження».
Увагу учнів та студентів було зосереджено на таких фундаментальних питаннях як: «Що таке конституція?», «Навіщо потрібна конституція?», «Як створюється конституція?».
«На нашу думку, громадяни не відчувають важливість Конституції та не використовують можливості, що вона надає, сповна», зазначив громадський активіст Олег Черненко. І справді, дані заходи показали загальну тенденцію, що громадяни не знають своїх прав та конституційних обов’язків.
Під час проведення відкритих лекцій увагу студентів та учнів найбільше привернули ... читати далі »

26 Грудня 2016 Антон Марчук Кам'янець-Подільський 222

Коміки з Кам’янця-Подільського розсмішили Зеленського і Кошового на 50 тисяч гривень

Кам’янчани Володимир Черняк, Павло Мельничук та Артем Мартиросян, відомі як команда КВН "Наш формат" знову повернулися з програми «Розсміши коміка» з виграшем.
Коміки розсмішили Володимира Зеленського і Євгена Кошового на 50 тисяч гривень! Могли виграти і більшу суму – 100 тисяч гривень, але вже не ризикували.

25 Грудня 2016 Адмін 287

У Волочиську поїзд переїхав молодого хлопця. Йому було 21-23 роки.

23 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 158

Новий інструмент боротьби із рейдерством «SMS-інформування» власника щодо стану його нерухомого майна
22 грудня 2016 року Міністерством юстиції України було презентовано проект SMS-Маяк. Завдяки цьому проекту законний власник суттєво підвищує свої шанси на оперативне реагування й ефективний захист порушених прав під час незаконного заволодіння його майном. Оскільки, принциповим моментом є час, тому чим швидше законний власник зреагує на захоплення майна, тим більше має шансів повернути вкрадене без втрат.
Щоб почати користуватися новим сервісом громадянам достатньо зробити 3 простих кроки:
1. отримати реєстраційний номер майна;
2. перевірити наявність номера в реєстрі;
3. поставити майно на контроль.
З цього моменту власник зможе дізнатися про всі зміни в реєстрі через SMS-повідомлення, у вигляді електронного ... читати далі »

22 Грудня 2016 Анатолій Савчук 125

Молодіжне товариство спільно з паралімпійською чемпіонкою Tetyana Huranska розпочало спільний проект "Старт до успіху". Сьогодні за сприяння управління у справах сім'ї, дітей та молоді Хмельницької міської ради та ДЮСШ-2 проведено навчальні стрільби з пневматичної гвинтівки.

21 Грудня 2016 Сергій Скоробогатий 171

СЬОГОДНІ ДЯКУЮЧИ НАШИМ КОЗАКАМ З США ТА СПІЛЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ США, БУЛО ВРУЧЕНО ПОДАРУНКИ ДІТЯМ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ. ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЦІЄЇ ДОБРОЇ СПРАВИ. ОСОБЛИВА ДЯКА АНАТОЛІЮ БЕЛЕВАНЦЕВУ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ. СЛАВА УКРАЇНІ !

1

2

3 4 » 157Архів новин

<<Січень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31