clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
12 Грудня 2016 Антон Марчук 151

Автомобілісти допожуть Святому Миколаю привезти подарунки у дитячі будинки
Шановні авто любителі та просто жителі нашого міста, повідомляємо Вам, що 18.12.2016 авто клуб SMOTRA.KM проводить благодійну поїздку до дня святкування Святого Миколая в дитячий будинок.
Усі бажаючі можуть приєднатись до збору речей та іграшок, а також разом поїхати 18 грудня в дитячий будинок та подарувати дітям невеличке свято.
Збір речей та іграшок буде проводитись 10 та 11 грудня з 19.00 до 22.00 за адресою Соборна 77 (coffe torg)

9 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 236

Як зареєструвати житловий будинок, збудований до 1992 року?
Індивідуальні (садибні) житлові будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, збудовані у період до 05 серпня 1992 року згідно із законодавством не підлягають проходженню процедури прийняття в експлуатацію.
Відповідно до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Уряду від 25.12.2015 року № 1127 для реєстрації права власності на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р. подаються:
1) технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
2) документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси.
Документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна ... читати далі »

8 Грудня 2016 Аня Кам'янець-Подільський 451

У Кам"янці-Подільському вбили жебрака, який весь час сидів біля ринку, навпроти маршруток, біля зупинки. Його всі в місті знали, особливо ті, хто жив в тому районі. Але нічого детально невідомо: одні кажуть - вбили у Дунаївцях, інші - що збила машина. Та як би там не було, дуже шкода чоловіка, він сам утримував сім'ю, дітей своїх, був норальним чоловіком.

8 Грудня 2016 Анатолій Савчук 175

Відбулася робоча зустріч представників влади, громадських організацій та батьківського активу 8-ї загальноосвітньої школи м. Хмельницького по питанню інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.
На початку зустрічі очільник міського управління освіти Роман Миколаїв та представник активних батьків Ольга Мазур перерізали стрічку на облаштованому пандусом вході у школу.
Огляд навчальних кабінетів, пристосованих вбиралень для учнів, нових шкільних парт та змонтованих дверей для вільного переміщення учнів, що користуються візками, комп’ютерних класів та комп’ютерного обладнання для цих класів залишили позитивне враження у всіх присутніх.
Зазначені позитивні зміни в облаштуванні школи для введення інклюзивної форми навчання стали можливими завдяки фінансуванню з міського бюджету... читати далі »

8 Грудня 2016 Анастасія Площинська 182

Виїзне консультування переселенців Хмельницької області продовжується

07 грудня 2016 року на базі Ярмолинецького центру зайнятості в рамках проекту "Соціально – правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України" юристом проекту Рачок Романом спільно з позаштатним радником міністра соціальної політики з питань ВПО в Хмельницькій області Олегом Майданюком, місцевого центру зайнятості та органу соціального захисту населення було проведене виїзне консультування – робоча зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які мешкають в Ярмолинецькому районі Хмельницької області.

Під час зустрічі основними темами обговорення стали правові механізми реалізації житлових та земельних прав ВПО, порядок та умови відшкодування ... читати далі »

7 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 224

Відповідальність у сферах державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу!

У листопаді 2016 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності” №1666 (так званий Антирейдерський закон), який підсилив відповідальність суб'єктів державної реєстрації в таких нормативно — правових актах як Кодекс України про адміністративні правопорушення та Кримінальний кодекс України.
Внесені зміни передбачають збільшення штрафних санкцій до державних реєстраторів за підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів у розмірі до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Державні реєстратори можуть притягатися ... читати далі »

7 Грудня 2016 Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області 245

За 11 місяців 2016 року в сервісних центрах МВС в Хмельницькій області виявлено 75 транспортних засоби з підробленим номером кузова або двигуна.
У листопаді таких авто зафіксовано 4.
Для прикладу, 02 листопада до територіального сервісного центру МВС 6843, що у м. Кам'янець - Подільський звернувся громадянин, з наміром здійснити перереєстрацію транспортного засобу ВАЗ 2107 на підставі доручення. Однак, при проведенні експертного дослідження зазначеного транспортного засобу було встановлено, що ідентифікаційний номер кузова піддавався змінам, шляхом напаювання металом та кустарного набиття цифр.
Подібний випадок стався і у Шепетівському сервісному центрі МВС, під час проведення огляду автомобіля ВАЗ 2103 працівником експертної служби було встановлено, що ідентифікаційний номер кузова автомобіля та номер двигуна ... читати далі »

7 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 191

Одна із вимог Антирейдерського закону - формуваня витягу з Державного реєстру прав

16 листопада 2016 року, набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 року № 806 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації» (далі-Постанова) , що регулює на підзаконному рівні вимоги антирейдерського Закону . Нагадаємо, Закон № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» діє з 2 листопада 2016 року.
Постановою створюються механізми контролю за діяльністю держреєстраторів, врегульовані питання доступу нотаріусів і посадових осіб органів місцевого самоврядування до відомостей Державного реєстру актів цивільного стану громадян, позбавлення права ... читати далі »

6 Грудня 2016 man 261

Нагута та "Хелікс" - вже "герої" українських телеканалів. Змогли розвести 240 тисяч людей, якщо вірити ТРК "Україна"

6 Грудня 2016 Анастасія Площинська 158

Відбувся круглий стіл "Права людини в Україні: актуальні питання, проблеми та шляхи їх вирішення"

6 грудня в читальному залі Хмельницької ОУНБ імені Миколи Островського відбувся круглий стіл "Права людини в Україні: актуальні питання, проблеми та шляхи їх вирішення", а також представлення виставки юридичної літератури, інформаційних буклетів під назвою: "На допомогу правовій освіті населення".

Організатором круглого столу виступила Громадська приймальня УГСПЛ у м. Хмельницькому, що діє на базі ГО "Подільська правова ліга". У заході прийняли участь представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Регіонального та Хмельницького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, студенти та викладачі Міжрегіональної Академії управління ... читати далі »

5 Грудня 2016 Держслужбовець 304

Губернатор Корнійчук «кришує» привласнення сотень тисяч гривень
ЗМІ це не візьмуть і не надрукують, хіба – за гроші, але про це мають знати люди.
Зловживання службовим становищем та розкрадання коштів державного бюджету, розтрата матеріальних цінностей регіонального матеріального резерву ― ось з яким «потужним» переконливим багажем прямує до пенсії заступник начальника Управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Григорій Ващук. І це за мовчазної згоди та нейтральної позиції керівника області Олександра Корнійчука, адже це управління перебуває у його прямому підпорядкуванні.
Перша ластівка, як то кажуть, прилетіла, коли на пана Григорія міліція склала перший протокол. Проте справа, як то кажуть, «зависла». Вочевидь, подібна ситуація надихнула Ващука на нові «звершення».
Справи ... читати далі »

3 Грудня 2016 Анатолій Савчук 167

Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю молодь Хмельницького товариства молодих людей з інвалідністю зібралася у затишному ресторані «Столичний». Такі зустрічі стали традиційними і довгоочікуваними, коли збирається максимально можлива, за погодніх умов та стану здоров’я, кількість учасників спільноти.
Цього разу нас було понад 70 учасників. Теплі слова вітань та побажань молодь могла висловити один одному у дружній та родинній атмосфері заходу.
Як завжди на заході приймали участь психологи Хмельницького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ольга Захожа та Ольга Власюк. «Робота психологів з молоддю має для нас неоціненне значення, стверджує активіст товариства Марина Поліщук, завдяки цій роботі, молодь розкривається для спілкування, для творчості для суспільства загалом».
Приємною ... читати далі »

2 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 173

Відбувся короткотерміновий семінар для державних реєстраторів прав на нерухоме майно

Даний захід було проведено начальником відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції Світланою Кадимовою та головним спеціалістом цього ж відділу Оксаною Шейгец. Слухачами короткотермінового семінару були державні реєстратори прав на нерухоме майно Волочиського, Ізяславського, Красилівського, Полонського, Славутського, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Шепетівського районів. Зустріч проходила у форматі питання-відповідь. Слухачам було доведено актуальні зміни до чинних нормативно-правових актів у сферах державної реєстрації прав на нерухоме майно, нормативно-правові ... читати далі »

2 Грудня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 129

Антирейдерський закон на шляху захисту законних прав громадян

Впродовж 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого явища, як рейдерство. Шахраї, використовуючи різні схеми, відбирали бізнес та нерухомість. Це негативно відображалось на інвестиційній привабливості нашої держави. Адже гроші вкладають лише в економіку тих країн, які гарантують захист активів як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Там де існує рейдерство, важко очікувати значних інвестицій.
З метою викорінення такого негативного явища як рейдерство, 6 жовтня було ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі - Закон).
Закон передбачає низку змін, які стосуються обов’язкового ... читати далі »

2 Грудня 2016 Сергій 238

Ось так паркуються наші правозахисники
1.12.2016р. на вулиці Тернопільській. Просто молодці.

1 Грудня 2016 zРуслан 216

Від сьогодні проїзд в приміських автобусах зріс на 25% . Водії жодних рішень не показують і квитків не дають. Хамство при цьому і дискомфорт не змінився.

30 Листопада 2016 Віталій 370

29.11.2016
По вул. Будівельників 22, що на Гречанах, постійно порушуються ПДР. А саме - під знаком "Зупинка заборонена" та на пішоході постійно стоять авто.
Дзвінки в поліцію ігноруються поліцією.

Коментар
Від Редаакції: Ми направили запитання патрульній поліції і ось, що нам відповів прес-секретар, Роман Мартинюк:

"Доброго дня, дзвінки не ігноруються. Ще раз рекомендуємо усім ознайомитись із Законом України "Про національну поліцію" та ПДР. Автомобіль у якому немає водія і який суттєво не заважає іншим учасникам дорожнього руху не має підстав для евакуації, а без водія в автомобілі — немає механізму притягнення до відповідальності за дане правопорушення".

30 Листопада 2016 Антон Марчук 232

"Чорна п'ятниця" по-хмельницьки
Коли у всьому цивілізованому світі "чорна п'ятниця" - це пора шалених знижок, у Хмельницькому - це лише маркетинговий хід. Пообіцяли народу знижки, а обдурили тих, хто вірив у можливість заощадити. От придбав у хмельницькому магазині товар (вішак для одягу) за кілька днів до "чорної п'ятниці" за 48,40 грн, а під час розпродажу - вже зі знижкою (!) за 53,20 гривень. От і заощадив. Хто на такому теж ще попався?

30 Листопада 2016 Антон Марчук 199

Діти з Кам’янеччини перемогли у всеукраїнському конкурсі мистецтв

Юні кам’янчани стали лауреатами всеукраїнського конкурсу «Нові імена України». Церемонія нагородження днями відбулась у Києві.
У номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» стали Богдана Ільєва та Ахмед Зітуні. Богдана представила на огляд компетентного журі 5 декоративних композицій, виконаних у техніці нетканого гобелену, Ахмед – живописні тематичні композиції про тварин, які є ілюстраціями до вигаданих казок.
Богдана Ільєва народилась в Дунаївцях, але наразі мешкає і навчається у місті Кам’янець-Подільський. У 6 років дівчинка стала ученицею НВК №17 і паралельно ученицею Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв у напрямку «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».
Богданка у кожній своїй ... читати далі »

30 Листопада 2016 РПЛ 294

Які ідіоти керують нашою країною!

Представник уряду запропонував в обмін на отримання безвізу добровільно прийняти в Україну мігрантів, від яких Євросоюз не знає, як здихатися.
Уже добровільно віддали свою ядерну зброю. Також влада погодилися на догоду європейцям безбожно вирізати і вивозити свій ліс, позбавляючи українців роботи. Тепер вони ще хочуть, щоб у нас біженців було, як сірійців у Німеччині, і щоб ті вчиняли щоденні теракти і гвалтували наших жінок. І все це заради безвізу, який, за великим рахунком, більшості українців не треба.
На відміну від ідіотів у владі, які проводять політику здачі національних інтересів України, ми пропонує жорстку і принципову політику захисту і розвитку України:
1. Якщо Єврокомісія до Нового року не надасть нам безвіз, ми маємо запровадити візовий режим для країн Євросоюзу.
2. ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 157


Курси валют на 20.01.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.53
27.6
29.19
29.26
0.46
0.46

Архів новин

<<Січень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31