clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt
День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
1 Лютого 2017 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 104

Восени минулого року декотрі українці, відреагувавши на маркетинговий хід мережі магазинів електроніки, змінювали ім'я та прізвище, щоб отримати омріяний ґаджет. Однак причин для зміни імені, прізвища чи по батькові може бути багато, а от як це зробити та скільки часу займе процедура — знають одиниці.

Куди звертатися і скільки коштуватиме зміна імені — розповідає Ольга Кононенко, заступник начальник Віньковецького бюро правової допомоги, що є відділом Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідно до ст. 295 Цивільного кодексу України фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) власне ім'я. Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право змінити своє прізвище та (або) власне ім'я за згодою ... читати далі »

1 Лютого 2017 РПЛ Кам'янець-Подільський 77

Радикальна команда Хмельниччини першою б'є тривогу в підтримку потерпілих жителів Авдіївки.Депутати-Радикали відкрили пункти прийому теплих речей,продуктів та товарів першої необхідності.Адреси пунктів прийому - адреси приймалень громадських приймалень Радикальноі партіі,в місті Хмельницькому- вул.Подільська 93, третій поверх. За вказаними адресами можна озалишити та отримати допомогу, депутати-Радикали чергують на місцях.��Просимо всіх небайдужих приєднатися до збору допомоги населенню Авдіївки!

1 Лютого 2017 РПЛ 89

Хмельниччина радикальна докладає максимум зусиль для підтримки
людей, не залишайтеся осторонь!
Чужоі біди не буває!
Радикальна команда Хмельниччини б'є тривогу в підтримку потерпілих жителів Авдіївки.Депутати-Радикали відкрили пункти прийому теплих речей,продуктів та товарів першої необхідності.Адреси пунктів прийому - адреси приймалень громадських приймалень Радикальноі партіі,в місті Хмельницькому- вул.Подільська 93, третій поверх. Телефон 0673704601, Анастасія. За вказаними адресами можна озалишити та отримати допомогу, депутати-Радикали чергують на місцях. Просимо всіх небайдужих приєднатися до збору допомоги населенню Авдіївки!

31 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 196

Як зареєструвати право власності на самочинно збудоване нерухоме майно?

Якщо у судовому порядку визнано право власності на самочинно збудоване нерухоме майно – це не позбавляє власника необхідності ввести такий об’єкт в експлуатацію.
Відповідно до чинного законодавства, лише після прийняття в експлуатацію самочинно збудованого нерухомого майна можна зареєструвати право власності на нього.
Так, для державної реєстрації права власності на самочинно збудоване нерухоме майно, право власності на яке визнається на підставі рішення суду, поряд із рішенням суду подаються такі документи:
1) документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (не вимагається у разі, коли реєстрація такого документа здійснювалася в Єдиному реєстрі документів);
2) ... читати далі »

31 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 102

Власникам об’єктів нерухомого майна надано можливість попередити рейдерське захоплення своєї нерухомості
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» № 1666-УШ від 06 жовтня 2016 року внесено зміни до статті 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» щодо зупинення державної реєстрації прав.
Так, серед інших підстав, які передбачені статтею 25 Закону для зупинення державної реєстрації прав, законодавець передбачив зупинення проведення реєстраційних дій на підставі заяви власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна. Така заява реєструється у Державному реєстрі прав. Однак, щоб ... читати далі »

27 Січня 2017 Юра 106

Дтп на проти вулиці Прибузька 26. За участю 4 машин. 27.01.17 Новини Хмельницького.

27 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 161

Отримуйте свідоцтво про народження дитини
просто в закладі охорони здоров'я, де приймаються пологи!

У 2015 році Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області запроваджено сервіс, завдяки якому щасливі батьки новонароджених дітей мають змогу зареєструвати їхнє народження та отримати відповідне свідоцтво, перебуваючи у медичному закладі, в якому приймаються пологи.
Документи, необхідні для проведення державної реєстрації народження та видачі свідоцтв про народження новонароджених дітей, приймаються працівниками 19 відділів державної реєстрації актів цивільного стану у 20 медичних закладах Хмельницької області, за виключенням Старосинявської та Ярмолинецької районних лікарень. Дана послуга спрощує взаємодію молодих батьків з державними структурами, заощаджує їх час та є безкоштовною.
Протягом ... читати далі »

26 Січня 2017 Юра 160

Дтп за участю тролейбуса ,трапилося на перехресті Зарічанської,Старокостянтинівського шосе. 26.01.17

26 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 108

Головне територіальне управління юстиції запрошує 31.01.2017 о 14.00 год. представників неприбуткових організацій на робочу зустріч з працівниками Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та Державної податкової інспекції у місті Хмельницькому Головного управління державної фіскальної служби у Хмельницькій області на тему: «Питання діяльності та включення неприбуткових організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій». Зустріч відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул.. Грушевського, 87, 4 поверх, каб. 403 (актовий зал).

26 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 143

Як припинити підприємницьку діяльність фізичній особі – підприємцю?

Процедура припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця визначена Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Законом передбачено, що державна реєстрація проводиться незалежно від місця знаходження фізичної особи в межах відповідної області.
Для закриття підприємницької діяльності фізичній особі, необхідно подати державному реєстратору заяву про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП.
Заява має бути складена за формою 12, яка затверджена наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5.
Також підприємець пред’являє документ, який посвідчує особу (зокрема паспорт).
Якщо документи подає уповноважена особа (представник)... читати далі »

26 Січня 2017 Ольга Нагорна 92

Програма зустрічей у формі тренінгів (практичних занять), яка допомагає батькамзав’язати глибші стосунки з своїми дітьми. Під час зустрічей будемо працювати між іншим над такими запитаннями:
Ø Як говорити, щоб діти нас слухали і як слухати, щоб діти з нами говорили?
Ø Як заохотити дитину до співпраці і самостійності?
Ø Чому ми часто не розуміємо наших дітей?
Ø Як допомагати дитині опановувати свої емоції?
Ø Звідки береться заздрість, бійки і суперництво між дітьми у сім’ї?
Ø Як розв’язувати конфлікти?
Учасниками можуть бути батьки як подружжя так і окремо, які хочуть брати участь у курсі від початку до кінця. Кількість учасників обмежена до 15 осіб, без змоги доєднатися пізніше.
Мета цієї Школи - допомогти батькам у доброму вихованні дітей, якого фундаментом є взаєморозуміння, спілкування, та формування ... читати далі »

26 Січня 2017 Іван Петрович 144

На вулиці Інститутській у Хмельницькому, вздовж будинку 20 добре видно як Південно-Західні тепломережі обігрівають землю. Але ж це оплачується ми, мешканці. Я за тепло сплачую 2 тисячі гривень. Доки ми будемо викидати гроші на вітер????

26 Січня 2017 Тіхов Олег 172

http://ngu.gov.ua/ua/news/u-hmelnyckiy-viyskoviy-chastyni-pryznachenyy-novyy-komandyr

У Хмельницькій військовій частині Нацгвардії призначений новий командир

25 січня 2017 року начальник Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Володимир Гордійчук представив особовому складу військової частини 3053 нового командира підполковника Березнюка Романа В’ячеславовича. Попередній командир хмельницьких нацгвардійців підполковник Олексій Мельник переведений на вищестоящу посаду до Західного територіального управління Національної гвардії України.
На плацу військової частини, перед особовим складом, генерал-майор Володимир Гордійчук привітав нового командира та зазначив, що призначення цього досвідченого офіцера, відданого своїй справі, який неодноразово брав участь в АТО позитивно вплине на виконання ... читати далі »

25 Січня 2017 Олена Кам'янець-Подільський 104 1

Усіх слів у всіх мовах світу не вистачить, щоб виразити те, на скільки мене бісять водії, які думають, що їм закон не писаний. Невже так туго доходить, що тротуар для пішоходів? Чому я можу припаркуватись за правилами, а вам ні зебра, ні знаки не указ?...

25 Січня 2017 хмельничанин 113

8 окремий полк спеціального призначення, прийнявши естафету від департаменту патрульної поліції, долучився до флешмобу #22PushUpChallenge. Спецпризначенці, в свою чергу, передали естафету батальйону Національної гвардії міста Хмельницького

24 Січня 2017 Юра 132

У Хмельницькому з`являться 3 нових тролейбуса, ось відео доказ. Обкат нового тролейбуса. 24.01.17

24 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 94

Державна реєстрація – необхідна умова виникнення права власності на земельну ділянку

Якщо Ви отримали земельну ділянку в порядку безоплатної передачі із земель державної або комунальної власності, не забудьте зареєструвати право власності на неї. Адже згідно із чинним законодавством право власності на нерухоме майно виникає лише з моменту державної реєстрації (ст. 331 Цивільного кодексу України).
Щоб зареєструвати право власності на земельну ділянку, яке набувається шляхом передачі земельних ділянок у власність із земель державної або комунальної власності, державному реєстратору необхідно подати такі документи:
- рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у власність або про затвердження документації із землеустрою щодо формування земельної ... читати далі »

23 Січня 2017 РПЛ Кам'янець-Подільський 177

Радикали відзначали День Соборності (Злуки) України
22 січня 2017 року в місті Волочиськ Хмельницької області активісти Радикальної партії святкували День злуки. Радикальна команда, що налічувала колону з 200 чоловік, на чолі з народним депутатом України, від Радикальної партії Олега Ляшка Василем Амельченко, взяла участь в урочистостях на межі Хмельницької та Тернопільської областей, де на мості «Злуки» відбулося урочисте воз'єднання жовто-блакитного стягу.
Активісти Радикальної партії Олега Ляшка поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні у місті Волочиську, де вшанували пам’ять загиблих Героїв України за нашу Незалежність хвилиною мовчання.
Учасники святкової ходи довели важливість та значимість Соборності в Україні - свідченням актуальності (цього) заходу стала чимала кількість охочих взяти ... читати далі »

23 Січня 2017 Хтось не Зробить! Хмельницький 98

Як впорядкувати дитячу кімнату та допомогти дитині стати більш успішною у навчанні?

Новорічні свята завершились і ми повертаємось до робочих буднів. Як допомогти собі та своїй дитині стати більш організованими?
Запрошуємо 25 січня о 18:30 у Коворкінг центрі «Тетріс» (ТЦ Либідь Плаза, 3 поверх) відбудеться зустріч для батьків, які мають дітей шкільного віку.
Учасники навчаться плануванню дитячого розкладу в цікавій для дитини формі, також обговорять сучасні ідеї «розумних» меблів. Крім того, познайомляться з важливим інструментом організації дитячої діяльності - «командним центром» - як його облаштувати в своєму домі. Всіх учасників чекає корисний та практичний подарунок! Реєструйтесь та приходьте!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOBcltuPPwWThp2-o2zFU8Wrxv_mC7gxTIVWLBNaVs56r2HA/viewform

23 Січня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 110

Права на які об’єкти підлягають реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно?

Досить часто до державних реєстраторів звертаються громадяни щодо державної реєстрації прав на об’єкти, які за деякими ознаками схожі на нерухоме майно, однак не є ним.
Тому, перш ніж йти до реєстраторів необхідно знати, права на які об'єкти підлягають державній реєстрації, а на які - ні.
Так, відповідно до статті 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» у Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на:
 земельні ділянки;
 житлові будинки;
 квартири;
 будівлі, споруди, а також їх окремі частини;
 підприємства, які є єдиним майновим комплексом;
 незавершені об'єкти будівництва;
 інші житлові та нежитлові приміщення.
В свою чергу, означеною ... читати далі »

1 2

3

4 5 » 160


Курси валют на 20.02.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.97
27.03
28.72
28.78
0.46
0.47

Архів новин

<<Лютий 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28