clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt
У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
22 Лютого 2016 Сергій 419

Вже тиждень як по Україні відбувається безліч культурно-мистецьких та спортивних заходів присвячених пам’яті безневинно убитих синів України, героїв Небесної сотні…
6 лютого 2016 року в манежі Хмельницького Національного Університету відкритий дитячий турнір з регбі пам’яті героїв Небесної сотні. В турнірі взяли участь 13 команд з міста Хмельницького та 2 команди з міста Рівне в чотирьох вікових категоріях:
1 вікова категорія (2001-2002 р.н.)
«ДЮСШ №1» тренер Мирослав Шуляк
«НВК №10» тренер Мирослав Шуляк
«Проспект» тренер Олексій Лещенко
«Таранчук 7S» тренер Василь Лазоренко
«Рівне 1» тренер Ігор Родзяк
«Рівне 2» тренер Ігор Родзяк

2 вікова категорія (2003-2004 р.н.)
«ЗОШ №22» тренер Олексій Лещенко
«Прогрес» тренер Василь Лазоренко
«Еволюшин» тренер Василь Лазоренко

3 вікова категорія (2005-2006 р.н.)
«СВ» тренер Олександр Мігунов
«Буревісник» тренер Олександр Мігунов
«Подільський Камінь» тренер Василь Лазоренко
«Рівне» тренер Ігор родзяк
4 вікова вікова категорія (2007 р.н.)
«ДЮСШ №1» тренер Олександр Мігунов
«Корд Таєрс» тренер Олександр Мігунов
Турнір розпочався хвилиною мовчання. Турнір пройшов у напруженій але дружній обстановці, під час ігор діти демонстрували гарну фізичну підготовку та волю до перемоги.
Судівську команду очолив досвідчений педагог та тренер Олег Квасниця.
У віковій групі 2001-2002 р.н. призові місця вибороли:
1 місце – «ДЮСШ №1» тренер Мирослав Шуляк
2 місце – «Рівне 2» тренер Ігор Родзяк
3 місце – «Проспект» тренер Олексій Лещенко
У віковій групі 2003-2004 р.н. призові місця вибороли:
1 місце – «Прогрес» тренер Василь Лазоренко
2 місце – «Еволюшин» тренер Василь Лазоренко
3 місце – «ЗОШ №22» тренер ВасильЛещенко
У віковій групі 2005-2006 р.н. призові місця вибороли:
1 місце – «Буревісник» тренер Олександр Мігунов
2 місце – «Подільський Камінь» тренер Василь Лазоренко
3 місце – «Рівне» тренер Ігор Родзяк
У віковій групі 2007 р.н. та молодші призові місця вибороли:
1 місце – «ДЮСШ №1» тренер Олександр Мігунов
2 місце – «Корд Таєрс» тренер Олександр Мігунов
В номінації «Кращі гравці» організаторами були відзначені: Ходай Грета, Пріян Сергій.

Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео




Архів новин

<<Грудень 2016>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31