clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

Територія Старого замку (Автор: https://www.google.com/search?q=Sсhola+Militaria)

Міжнародний фестиваль історичної реконструкції "Sсhola Militaria"

Територія Старого замку

Міжнародний фестиваль історичної реконструкції "Sсhola Militaria" знову чекає гостей в Старому замку Кам’янця-Подільського. Щорічно десятки і навіть сотні реконструкторів з усіх куточків України та з інших країн світу з’їжджаються на фестиваль "Schola Militaria" ("Військова школа"), раніше відомий як "Terra Heroica", присвячений реконструкції військового мистецтва і побуту воїнів XVII століття. Організатори з Кам’янець-Подільського міського військово-історичного товариства ставлять перед собою завдання максимально достовірно відтворити будні прикордонного замку середини XVII століття з відповідним розпорядком дня, правилами, заняттями солдатів. Цей захід для тих, кого цікавить військова історія XVII ст. Він є майданчиком для обміну досвідом, спілкування, випробування цікавих ідей. Учасниками фестивалю стануть гурти військово-історичної реконструкції, реконструктори-індивідуали, творчі колективи та музиканти, ремісники. Історичний табір буде розміщуватися на території Старого замку. Особлива увага буде приділятися історичній достовірності наметів, комплектів одягу і спорядження учасників. Всі учасники будуть зведені за родами зброї в десятки і курені, які будуть залучатися до несення заставної служби та навчань. На взаємодії підрозділів будуватиметься "вогнепальна" частина програми. У програмі передбачено лучний турнір у фортеці, проходження реконструкторів історичною частиною міста, публічні покази муштри за правилами XVII ст., відвідання історичних таборів, лекція з історії міста. Крім того, на території замку працюватиме автентична замкова кухня, відвідувачі матимуть змогу оглянути новітню замкову артилерію. Це фестиваль живої історії, що перенесе вас у давні часи!
Вхід вільний.

10:00
Міжнародний фестиваль історичної реконструкції "Sсhola Militaria". м.Кам'янець-Подільський, Старий замок, вул.Замкова,1.
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.


Курси валют на 20.09.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.55
24.58
27.15
27.19

Архів новин

<<Вересень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30