clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

У Хмельницькому обласному художньому музеї (Автор: https://www.facebook.com)

Виставка живопису "Пейзаж Портрет Натюрморт"

Куратор: Олексій Белюсенко

24 жовтня о 16:00 запрошують на відкриття групової виставки живопису "Пейзаж Портрет Натюрморт" (м.Київ).
Олексій Белюсенко, куратор і художник: "Можливо така заява може видатись комусь не надто скромною, але я вважаю, що чотирьох київських художників, чия виставка "Пейзаж Портрет Натюрморт" відбувається у Хмельницькому обласному художньому музеї, поціновувачам сучасного українського живопису особливої потреби представляти немає. Ці художники – Олена Придувалова, Борис Фірцак, Олексій Аполлонов та Олексій Белюсенко. Їх імена, не кажучи вже про їхні твори, добре відомі українському глядачеві. Одна з безсумнівних переваг нашого часу - це миттєвий доступ до інформації, що нас цікавить. За плечима кожного з них - десятки виставок, як персональних, так і групових, як в галереях, так і в музеях, як в Україні, так і за її межами. Їх об'єднує не лише високий професійний рівень, але й десятки років дружби та спільної виставкової діяльності. І все ж головним рушієм, що їх об'єднує, навіть, не буде перебільшенням сказати, їх спільною ідейною платформою, стала любов до малярства, що для кожного з них є справою життя. Цим вони схожі насамперед. Разом з тим, як художники, вони зовсім різні, у кожного свої джерела, своя мова, своє коло улюблених тем і мотивів, своя впізнавана манера живопису. Багаторічна історія спільних проектів показала, що попри стилістичні відмінності й різницю творчих темпераментів, цих авторів єднають речі більш глибинні й фундаментальні. Саме ці базиси надають поліфонічного звучання таким, здавалося б, різним голосам у просторі спільної експозиції.
Назва виставки – простий перелік трьох класичних жанрів малярства – говорить про програмну для цих художників повагу і увагу до традиції, про розуміння, що єдиним критерієм для мистецтва є "справжність", а саме вона може рости на будь-якому підґрунті: не треба за будь-яку ціну намагатися бути "сучасним" художником, адже лише сам час покаже, яке мистецтво він вважатиме сучасним собі".
Деталі за номером (0382) 65 61 15.
Вартість квитків: 20, 10, 8 грн.

10:00
Виставка живопису "Пейзаж Портрет Натюрморт". Хохм Хмельницький Художній Музей, вул. Проскурівська, 47.
Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.


Курси валют на 20.11.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.14
24.17
26.73
26.76

Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30