clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт

Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Микола Кулик

Микола Кулик

Всього записів: 36

 Створено: 24 Липня 2014 р.

Теги користувача

Записи користувача:


» Встреча с велопутешественником

Клуб ВелоДрайв Хмельницкий и Клуб Путешественников Хмельницкого приглашают на встречу с известным азербайджанским велопутешественником Рамилом Зиядовым. Сегодня в 16.00 Каменецкая , 50

В 2013 году Рамиль Зиядов совершил велотур по пяти странам мира - за шесть месяцев проехал с флагом Азербайджана через Россию, Казахстан, Узбекистан, Кыргызстан и Китай. Объездив почти 15 тысяч километров, стал первым велосипедистом из Азербайджана, кто сумел преодолеть такую большую дистанцию. Во время путешествия дал множество интервью телеканалам, везде рассказывая об истории, культуре и традициях азербайджанского народа. Велопробег был посвящен 90-летию общенационального лидера Азербайджана Гейдара Алиева и проходил под девизом "Я горжусь тем, что я азербайджанец".


В своей лекции Рамиль расскажет о своем невероятном опыте, откроет тайны сверхдлительных велопоездок, ответит на вопросы начиная от технических особенностей велосипеда, заканчивая философским подходом к жизни. 4 Жовтня 2014, 12:28:15 684 0

» Чемпіонат Хмельницькоі області з тайландського боксу

4 жовтня в клубі "СВ" Юрій Дудаков та Олександр Пацерук проведуть чемпіонат Хмельницької області з тайландського боксу. Запрошуються усі бажаючі єдиноборств. Приводьте своїх дітей. Один маленький хлопчик, який займається карате сказав , що якби усі люди займались би спортом , то війн би не було !!!3 Жовтня 2014, 01:11:34 1006 0

» Марафон Миру 21 кiлометр

У столиці завершився найграндіозніший бігового заходу України - Kyiv Half Marathon 2014 , який зібрав понад 5000 учасників! 

На дистанцію 21,0975 зареєструвалось 2000 бігунів, серед яких i я, Микола Кулик )) 

Назва Марафонський біг пов'язана з легендою давньогрецького воїна Фідіпідда, який пробіг із поселення Марафон  Афін, щоб принести звістку про перемогу греків над персами у марафонській битвіЦе сталося у 490 р. до н. е. Таким чином воїн увічнив пам'ять про перемогу грецьких Мільтіада, а в легкій атлетиці з'явився такий вид змагань, як біг по шосе на найдовшій дистанції (42 км 195 м), тобто марафон (або марафонський біг).

Я же на цьому забігу нic прапор Миру, який побував на святій землі Афон.

Да буде МИР на всій ЗЕМЛІ !!!

Це був мiй перший такий великий забiг в життi. До цього я брав участь тільки в пробiгу на 5 км. Всi cпортсмени і тренера відмовляли. Але велика ціль мира взяла верх )) Я зробив це. Майже всю дистанцію я біг з армянином, який біг з коляскою з двома дітьми ! ))

Після цього разом з олімпійським чемпіоном Віталієм Клічко я вирішив взяти участь ще в одному...29 Вересня 2014, 09:53:01 1273 0

» шахмати

В мicькому шахматному клубi розпочався традицiйний шаховий турнiр присячений Дню мiста. В ньому беруть участь понад 50 учасникiв. Вiк учасникiв вiд 10 до 70 рокiв. В цьому турнiрi прийняв участь i автор тексту. В дитинствi я приймав участь у всесоюзному турнiрi в Карпатах з усiх республiк. До Хмельницького теж завiтала людина зi Cтрия Львiвськоi областi. Простий такий дядько, який ледь не на останнi грошi приїхав до нашого мicта ! Приємно зустрiчати людей , у яких є Мрiя (а не просто заробити грошi). Також на турнiрi був мiй викладач філософії - Руденко Станiслав Федорович . Вiн ще й незрячий !!! Оце сила людського Духу !!! Вчора вiн грав з 10- рiчною Євгенією. Партiя закiнчилась нiчиєю. 27 Вересня 2014, 09:00:02 756 0

» Ярмарок спорту

Місто Хмельницький переймає львівський досвід промоції здорового способу життя, 12-13 вересня хмельничанам не лише розкажуть, а й покажуть чому варто займатись спортом та як це можна зробити біля одразу дому. 

На відкриття завітали  олімпійські чемпіони та багаторазові призери чемпіонатів Європи та світу – Ірина Мерлені (олімпійська чемпіонка з вільної боротьби), Сергій Конюшок (стронгмен – найсильніша людина планети 2009) та Сергій Нагорний (олімпійський чемпіон з веслування на байдарках і каное).

Захід відбувся у приміщенні обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, що на вул. Пилипчука, 41.

«Ми бачимо, що ідея здорового способу життя знайшла відклик в усіх містах України. І це добре, адже Ярмарок спорту – це чудова можливість познайомити дітей зі спортом, навчити їх бути сильними та закласти правильні фундаменти формування особистості», - розповів директор хмельницького Ярмарку спорту Юрій Осович

 12 Вересня 2014, 23:59:05 1300 0

» олiмпiйський рух

9 вересня пройшли вибори голово обласного олiмпiйського комiтету . Ним став Юрiй Краснюк - людина професiонал.

Побажаемо йому удачi у розвитку олiмпiйського спорту Хмельниччини.

 

Нагадаю основнi принципи олiмпiйського спорту :

"О спорт, ты — мир!"
"Главное — не победа, а участие."
"Оно существует. Вечное движение — это спорт."
"В недалеком будущем нас ждет появление отвратительного клана спортсменов-профессионалов, которые извратят саму идею спортивных состязаний, монополизируют их и превратят в своего рода театр марионеток."
"Страна вправе называть себя спортивной, если большинство её населения испытывает личную потребность в занятиях спортом."

Пьер де Фреди?, барон де Куберте?н — французский спортивный и общественный деятель, историк, педагог, литератор; барон. Инициатор организации современных Олимпийских игр11 Вересня 2014, 23:55:13 729 0

» Україна святкує Всесвітній день медичної допомоги

курси мед допомоги

курси мед допомоги

У Хмельницькому  сьогодн в четверг з 11 до 13 години бIля кiнотеатру Шевченка

вiдбудеться акція Червоного хреста - усіх охочих медики міжнародної організації вчать елементарним основам надання першої допомоги.

У Всесвітній день медичної допомоги, представники Хмельницько гтовариства Червоного хреста, навчають усіх бажаючих надавати першу медичну допомогу.

Подібні акції спрямовані на те, щоб підняти загальний рівень обізнаності людей про першу медичну допомогу. Тут можна безкоштовно виміряти тиск, перевірити вагу та отримати кваліфіковану консультацію лікарів. На навчальних атракціонах, за допомогою спеціальних маникенів, можна навчитися робити штучне дихання, перев'язки при відкритих та закритих переломах, зупиняти кровотечу.

Подібні акції проводяться у ста вісімдесяти країнах світу. Адже тільки в Україні порівняно з минулим роком кількість надзвичайних ситуацій збільшилася на 50 вітсотків. А вчасно надана перша допомога - це реальний шанс врятувати життя, наголошують представники товариства Червоного хреста.

АкцIя пройде сьогодн в четверг з 11 до 13 го...11 Вересня 2014, 09:30:49 890 0

» День знань

Если в новом учебном году ваш ребенок начнет хватать "неуды", не спешите расстраиваться. Многие великие ученые и писатели в школе считались выдающимися бездарями!

Создатель романа «Война и мир» Лев Толстой в школу не ходил, он получал образование под руководством гувернеров. Однако при поступлении на философский факультет Казанского университета гигант мысли получил «двойку» по географии. Попечитель учебного округа и друг семьи Мусин-Пушкин на экзамене попытался выручить Левушку и задал простой дополнительный вопрос: «Назовите приморские города Франции». Граф не смог ответить. К счастью, благодаря хлопотам родственников ректор Лобачевский (тот самый математик) разрешил пересдать предмет. Учеба графа не слишком увлекала. Первокурсник Толстой отбывал наказание в университетском карцере за прогуливание лекций. А на первой же сессии не смог сдать российскую историю и немецкий язык. Второй курс Лев Николаевич не стал заканчивать и уехал в деревню самосовершенствоваться.

Отец космонавтики Константин Циолковский не смог окончить даже начальную шк...2 Вересня 2014, 23:20:00 1035 0

» Боец Нацгвардии жителю Славянска «Почему ты поверил ряженому чучелу, что я твой враг»

ось така вона справжня Любов

ось така вона справжня Любов

Ось чудовий вiдеоролик про ситуацiю в зонi АТО

https://www.youtube.com/watch?v=bFug4zYgxug11 Серпня 2014, 01:46:40 1289 0

» Кафе "Аврора"

В Комсомольскому парку працює кафе "Аврора", де можна смачно i недорого  поїсти. Власник закладу Володимир надає також послуги оренди катамаранiв та лодок. В кафе не дозволяєтьсти я розпивати алкоголь та курити (а також ругатись матом) ! Ось i справжнi європейськi цiнностi! 

 Європу потрiбно будувати тут iпривчати молодь здорової їжiта здорового способу життя ,на катамаранах зокрема, а не в монiторiкомп”ютера. Потрiбно розповiдати як негативно на здоров”я впливає Макдоналдс та Кока-Кола. Життя дане Богом людинi, щоб гарно прожити , а не лiкуватись вiд гастритiв та панкреатитiв. 

Їжте на здоров'я !

На фото 60-х видно як багато людей гуляли на цьому мальовничому мiсцi

 31 Липня 2014, 01:48:43 1460 0Курси валют на 20.01.2022
купівля
продаж
Міжбанк
$
28.29
28.31
32.09
32.11

Архів новин

<<Січень 2022>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31