clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт

Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич

Tarantas

Всього записів: 326

 Створено: 7 Квітня 2013 р.

Теги користувача

Записи користувача:


» Зрадником Яценюком тепер займається Забзалюк

Депутати ВО «Батьківщина», які залишились вірними засудженій Юлії Тимошенко, не підтримали рішення свого лідера Арсенія Яценюка в просуванні ідеї повернення до Конституції 2004 року.
Цілковите ігнорування позиції Юлії Володимирівни, яка не вбачає доцільності у зміні головного закону України, призвело до виникнення чергового напруження у середині партії. На разі, народний депутат України Роман Забзалюк проводить переговори з рядом депутатів з фракції «Батьківщина» з питання їх входження до депутатської групи «За Україну, за Тимошенко». Нардепи повинні дати чітку відповідь «так» чи «ні» щодо вступу до лав групи, через призму тієї обставини, що Яценюк не рахується із позицією Тимошенко і фактично протистоїть їй. Таким чином у рядах опозиції виникла ще одна опозиція, яка у разі позитивної відповіді «вірних», виступить новою організацією проти свого лідера.
Наприкінці тижня Роман Забзалюк провів переговори з екс-керівником Миколаївського обласного осередку «Батьківщини» Михайлом Соколовим, під час яких і було прийнято рішення про ор...18 Лютого 2014, 10:59:24 5705 2

» Конституційна реформа розсварила Кличка з Яценюком

Конституційна реформа – сьогодні основна вимога опозиційних політиків. Упродовж трьох місяців ми чуємо про необхідність внесення змін. Проте, як виявилося, якими мають бути зміни та сама Конституція в опозиції не знають? Будь-якого законопроекту, зареєстрованого у Верховній Раді, до сьогодні так і не заявлено.
Всьому виною нездатність опозиції домовлятися між собою. На даний час між Кличком та Яценюком існує ряд розбіжностей щодо внесення змін до Конституції України, особливо в частині президентських повноважень. Справжня Конституція по-опозиційному – кожен намагається «підігнати» головний закон країни під себе, керуючись власними амбіціями, в такі «відповідальні» моменти повністю забуваючи про потреби народу.
Наразі Яценюк активно лобіює власний проект Конституції. У своїй редакції «Батьківщина» сильно урізала повноваження президента, нівелювавши його роль у державі до ролі англійської королеви, «довіривши» голові держави лише представницькі повноваження. Воно й не дивно, адже Арсенія Петровича, щоб там не казали, не покидають думки пр...18 Лютого 2014, 10:57:20 1203 0

» Яценюка шантажує власна партія

Капітанський місток «Батьківщини» Яценюку, явно, не підкорюється. Опинившись у партійного «керма» Арсен Петрович примудрився перетворити колись  респектабельний лайнер в утлий човник: а ні сталого курсу, а ні команди.
Слід сказати, що «дякувати» за відхилення від курсу під час політичної навігації Арсен Петрович має сам собі. Занадто багато помилок примудрився зробити «виконуючий обов’язки» капітана за час своєї партійної «виробничої практики». Занадто швидко сп’янів від свіжого вітру партійної волі. Занадто поквапився позбутись досвідченої команди…   
Черговий прояв бунту – в Уманській міській організації «Батьківщини». Партійні функціонери звернулись до куратора Черкаської облорганізації Миколи Томенка з вимогою виключити зі складу політради партії депутата Уманської міськради М.Полякова – за «дискредитацію партії, розкіл місцевого осередку та співпрацю з представниками влади».  У разі невиконання вимог функціонери Уманської «Батьківщини» готують пікетування … заміського будинку Яценюк...18 Лютого 2014, 10:55:14 1282 0

» Заліщук знає, як продати Батьківщину

Одіозна журналістка, активна учасниця громадських об’єднань «ЧЕСНО» та «Новий громадянин» Світлана Заліщук нещодавно зізналась, як вона продає рідну країну.
У своєму останньому інтерв’ю «Deutsche Welle» вона так захопилась, розповідаючи про те, як їх, чесних журналістів гнобить влада, що не помітила як наговорила зайвого. Бідкаючись про «несвободу слова» в Україні, про продажну персу, «джинсу» та, звісно страшну владу, Заліщук розповіла про те, яким чином сама заробляє на життя.
За словами самої Заліщук, її фінансовий стан на 99% залежить від щедрості європейських та американських «донорів». Такі організації як «FIDA», «NED», «Internews Network», «USAID», фонди Аденауера, Бьолля та «Відродження» регулярно виписують їй гранти.
Але, через постійно-зростаючу конкуренцію на «ринку чесних журналістів» отримати «на дурняк» пристойну суму стає все важче. Єдиний аргумент, який сприяє зацікавленню «донорів» - негатив. Негатив може стосуватись чого завгодно. Особливою популярністю користуються теми «вдала», «фін...18 Лютого 2014, 10:51:51 1258 0

» Виявляється Качинський на українському Майдані також заробляє електоральні бали

Останнім часом європейські політики відверто втручаються у внутрішні справи України. Упродовж трьох місяців не одна європейська делегація прогулювалася Майданом. Європейці не обмежуються самим спогляданням, оцінками та прогнозами. Прикриваючись «миротворчою місією», вони «сунуть свого носа» на Майдан, чим сприяють подальшій ескалації політичного конфлікту в державі.
Пригадується емоційний виступ лідера польської опозиції Ярослава Качинського на Майдані, коли він намагався «завести» присутніх, закликаючи мітингувальників не здаватися та викрикуючи бандерівський лозунг «Слава Україні! Героям слава!», чим відверто обурив самих поляків.
Іронія ситуації в тому, що у себе в Польщі екс прем’єр-міністр Качинський виступає євроскептиком, а в його лексиконі завжди знайдеться немало жорстких виразів на адресу Брюсселя по типу – це «злодії, які обкрадають Польщу».
Наразі поляк заявляє про нерішучість і м’якість польських урядовців по відношенню до України. Мовляв політика лібералізації унеможливлює вироблення спільного політичного рі...18 Лютого 2014, 10:48:55 1181 0

» На Майдане эпидемия раскола

Нездоровая среда Майдана способствует появлению новых лиц и размножению всевозможных движений. Предвкушая победу оппозиции, «новоявленные» пытаются геперактивно засветится на фоне происходящих событий и не менее активно отметиться в революционном движении. Одни мнят себя героями Майдана, другие  – его лидерами.  Устремления как у одних, так и у других – «погромче» раскрутиться для успешного продвижения по карьерной лестнице к политической кормушке.
Вот уже три месяца как на Майдане происходят оппозиционные игрища за власть. За это время Кличко, Яценюк и Тягнибок так и не нашли ответ на волнующих их вопрос – кто же на Майдане главный. Сохраняя на сцене видимость единства, за кулисами это три самостоятельных политика, которые ведут собственную игру, стараясь перетянуть на себя полномочия лидера и сосредоточить власть в своих руках. Глядя на них решили не отставать и ведущие Автомайдановцы. Их головы все чаще посещают раскольнические идеи, ведь конкуренция возрастает.  Одни автомайдановцы пытаются «сделать» других.
Так, Поярков и Дзиндзя ...17 Лютого 2014, 13:03:06 1442 0

» Виктория Шилова: Тягныбок лично руководил избиением мирных киевлян

15 февраля, около 12 часов киевляне из разных общественных организаций подошли к баррикаде со стороны Крещатика.  Было всего около ста человек, в том числе женщины, дети, люди пожилого возраста. Активистка "За чистый Киев" Елена попала в самую гущу событий.
Она все рассказывала одному из лидеров "Правой социалистической партии" Виктории Шиловой «в прямом эфире» по телефону. 

"Я, к сожалению, не смогла приехать на акцию, потому что была с детьми,"- сокрушается политик.

По ее словам, колонна «свободовцев» совместно с так называемой «самообороной Майдана», нарушив все договоренности о перемирии, напали на беззащитных людей, которые выразили готовность помочь «Майдану» разобрать баррикады. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GJQBXRkv57k (відео)

 

Далее, разъяренные и зачастую нетрезвые боевики начали валить безоружных людей на землю, бить их палками, топтать ногами, и брызгать в лица газом из баллончиков. В результате, более десяти киевлян пострадали и были увезены в каретах «скорой помощи».

"Нашей активистке удалось частично снять ...17 Лютого 2014, 13:00:00 1438 0

» Парубій хоче стати головним самооборонцем України

Так само, як апетит приходить під час їжі, жага до влади приходить, коли хоч трохи до неї  доторкнувся. Це в повній мірі відчув на собі комендант Євромайдану Андрій Парубій.
«Звання» коменданта дуже швидко перестало задовольняти нездорові амбіції Парубія, який очевидно уявив себе справжнім генералом. Для кожного генерала потрібне військо, тому депутат розпочав справжню експансію по підкоренню власній персоні підрозділів самооборони Майдану.
Першочергово, Парубій хоче захопити владу на загонами, сформованими «Свободою» і «УДАРом». І не хвилює псевдогенерала те, що фактично буде захоплювати те, що належить союзникам по опозиції. Найближчим часом Парубій спробує всіма правдами й неправдами здобути у керівництва «тягнибоківців» і «кличківців» поіменні списки загонів самооборони. Мають в цій справі допомогти і зв’язки коменданта в лавах націоналістів.
І якщо викладене вже тягне на синдром Наполеона, то викладене далі більше нагадує психоз Гітлера. Парубій вмовив керівництво «Батьківщини», що його військо не має обмежуватись центро...17 Лютого 2014, 12:56:42 1277 0

» Юрій Луценко марить ланцюгами

Команда Ю.Луценка активно проводить роботу з питання підняття рейтингів їхнього лідера, які приблизилися до нуля після його звільнення із в’язниці. Пригнічений, розбитий вщент, звичайний громадянин Луценко поступово піднімаючись з колін використовує свої останні можливості та заощадження і намагається повернутися до великої політики, а, можливо, й позмагатися за одне із керівних крісел.
Черговим піаром для Ю.Луценка, особливо на честь 200-річчя з дня народження видатного письменника Т.Шевченка може стати проведення всеукраїнської акції „ланцюг єдності від Харкова до Львова”, яку він має намір організувати 9 березня п.р. за участю активістів ГО „Третя українська республіка”, „Народної Самооборони” та інших опозиційних партій.
Проте, виходячи із сьогоднішніх прихильників Ю.Луценка добре, якщо йому вистачить сил та людей зробити такий „ланцюг єдності” хоча б на Хрещатику. Суспільство вже не довіряє екс-міністру МВС, а його партія „ТУР” взагалі невідома людям.
На превеликий жаль для самого Ю.Луценка, перспектив для подальшої успішної політичн...17 Лютого 2014, 12:54:29 1067 0

» Християни - баптисти обурені пастором Турчиновим

Вінницьке обласне об’єднання церков Євангельських християн - баптистів (ЄХБ) хоче спаплюжити свого найвідомішого в Україні пастора першого заступника голови ВО “Батьківщина” Олександра Турчинова. Керівники обласної церкви вже підготувало зверенння голови Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ В. Нестерука з ініціативою засудити від імені релігійної конфесії поведінку проповідника Церкви Турчинова.
Баптисти у зверненні зауважили, що, виступаючи на так званому “євромайдані”, “Добрий пастор” - О. Турчинов відправляє боєвиків на барикади, закликаючи до насилля над людьми, які не підтримують його позицію, в тому числі над правоохоронцями та іншими працівниками державних структур. Турчинов захоплювати адмінбудівлі, не визнавати закони України та загальнолюдські цивілізовані норми суспільної поведінки та моралі.
Для Турчинова це не вперше, так як він має власний багатий досвід у застосуванні кримінальних методів до сторонніх людей. Нагадаю лише, що у червні 2003 року Турчинов разом зі Степаном Хмарою вдерлися до Лук’янівського СІЗО, де ображали і били прац...17 Лютого 2014, 12:51:40 1908 0Курси валют на 13.04.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.94
27.96
33.28
33.3

Архів новин

<<Квітень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30